strijd geworpen! de coureur en de coureuse, die tijdens de zespampstrijd het vehikeï zullen besturen, worden vertrouwd gemaakt met vele verrassingen, waarvocr zij ongetwijfeld zul len worden gesteld. TOEGANGSBEWIJZEN Een verheugend grote belangstelling vanuit Venray en de kerk dorpen bestaat er voor de verkoop van de toegangsbewijzen voor de eerste uitzending van het TV.-zeskamp-spectakel op zater dag 9 oktober te Rotterdam. Binnen drie dagen na het in voorverkoop geven van de kaarten vlogen ze de deur uit. Vooral de kerkdorpen lopen hard voor de kaarten. Wanneer men in Rotterdam de Venrayse ploeg wil aanmoedigen, moet er men nu toch wel vlot bij zijn. De voor raad toegangsbewijzen slinkt zienderogen. De kaarten worden o.a. verkocht bij 9 J. Rutten Gertrudisstraat 23 OIRLO. MEDEWERKING De Zelfstandige Ondernemers en de Venrayse industrieën lopen al net zo warm voor de Zeskamp als c'e deelnemers tijdens de training. Maar ondanks dit warm lopen is de financiële kant van de zaak nog niet helemaal rond. ,,Sponsors"kunnen zich nog altijd aanmelden bij het Zeskamp-secretariaat, Veltumse Klef- fen 63 Venray, terwijl het bestuur van de Zelfstandige Onder nemers, Hensendiusplein 1 te Venray cok graag alle inlichtingen wil geven. Wat men zoal voor de ploeg nodig heeft, is vorige week,,wel zeer duidelijk gemaakt in een advertentie van"Peel en Maas. Veel hulp is nodig en ongetwijfeld zullen velen die hulp graag willen geven voor deze prachtige vorm van Venray-promotion PRESENTATIE Natuurlijk zullen de gemeentenaren zo zachtjes aan wel eens willen weten wie de dapperen zijn, die Venray hopenlijk negen televisiezaterdagen lang op het t0v.-scherm zullen vertegen woordigen. Dat kan men zien op woensdagavond 6 oktober in de Venrayse Schouwburg. Dan wordt zo'n soort receptie gegeven in de foyer om iedereen de gelegenheid te geven kennis te maken met de Venrayse Zeskampers. Hoe dat allemaal in zijn werk gaat wordt nog nader bekend gemaakt, maar zeker is,- dat daarbij ieder een in de gelegenheid wordt gesteld de ploeg, zij het niet mo reel, dan toch zeker ook financieel te steunen. t»

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 2