Aan alle inwoners van Oirlo Langs deze weg willen wij iedereen bedanken, die hebben mee geholpen aan de zo succesvol verlopen vlooienmarkt. Niet alleen de jongeren die zich twee dagen ervoor opgeofferd hebben, maar ook alle inwoners van Oirlo, want zonder uw spullen hadden we niets kunnen beginnen» Nogmaals hartelijk bedankt! I De opbrengst heeft al onze verwachtingen overtroffen, evenals het bezoekersaantal» Het was enorm» Diegenen, die de geit niet gezien hebben, sorry hoor, maar Carla is vprige week vrijdag overleden» Nu de opbrengst zo geweldig groot is, kunnen we haar kaatste wens vervullen, een steen op haar graf» Het is wel gebleken, dat de mensen toch niet zo gned kunnen tellen. Het opgegeven aantal erwten varieerde van 200 tot 1750. Het juiste aantal was 1715. Niemand had het goed geraden Leo Direks zat er 15 naast. Hij raadde 1730. Proficiat! Voor de pop werden de origineelste namen bedacht, maar ze heette Sylvia en de heer H. Rongen is nu de trotse bezitter Van Sylvia. Degenen, die iets gekocht hebben, maar nog niet ontvangen, kunnen zich melden bij een Van de leiders of leidstere» Alles bij elkaar genomen mogen we wel zeggen dat de eerste vlooienmarkt in Oirlo een groot succes is geworden, mede dank zij uw spullen. H ftelijk bedankt er. gooi niets weg, bewaar alles voor volgend jaar. Leideös en leidsters Machutusgroep Oirlo. Mededeling voor de welpen: Tijdens de kermis hebben we gewoon op maandagavond half 7 horde.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 7