'T KRÈNTJER^tiLdrnes:4Ger II december 1970 trudisstraat I tel. 600 Copies binnen vo<5r woensdag a.s. 12 uur. BELANGRIJKE MEDEDELINGl In de loop van de komende week zal U weer een kwitan tie worden aangeboden, waarmee U het abonnementsgeld 1971 kunt voldoen. Wij hebben gemeend dit bedrag gelijk te moeten houden aan het abonnementsgeld voor 1970, namelijk 5,— De kwitanties zullen U worden aangebeden door leden van de verschillende Oirlose verenigingen, welke iedere week hun mededelingen kunnen plaatsen in dit blad. De redactie hoopt dat wij U in 1970 van dienst zijn geweest door U wekelijks op de hoogte te houden van alle activiteiten van de Oirluse gemeenschap. De bezorging zal in het komende jaar wederom worden verzorgd door de leerlingen van de hoogste klassen van de basisschool die dit in hun eigen wijk zullen doen. De redactie. De ponnyclub "Sport na arbeid"; jaarlijkse rondgang. Zoals andere jaren willen wij ook dit jaar onze rondgang houden met de donateurskaarten en wel \j66t 25 december. - liiij maken teoens bekend, dat degenen die interesse hebben voor de ponnysport, zich nu ook aan kunnen melden als lid, omdat nu het winterprogramma begint. Wat de ruitersport betreft moet men in de wintermaanden ook voldoende oefenen, wil men in de zomer op het concours behoorlijk dressuur kunnen rijden. Bij voorbaat hartelijk dank Bestuur van de ponnyclub. Jonqerehmis Aanstaande dinsdag 15 december om half 8 in het jeugdhuis repetitie voor de jongerenmis. Ook niet K.P.3.L.-ledendie deze mis mee willen zingen, zijn welkom C mits de leeftijd van 14 j. is bereikt. m Abonnementsgeld 2e jaargang

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1970 | | pagina 1