FANFARE "ONS GENOEGEN" Velen ender ons hebben kunnen constateren, dat in de fanfare en drumband "Ons Genoegen" de laatste weken, in figuurlijke en letterlijke zin, nogal muziek zit, hetgeen blijkt uit het recente optreden van fanfare en drumband bij diverse ge legenheden, zoals het communiefeest; de serenade bij het Gou den echtpaar Claessens-Theeuws; de serenade bij het behalen Van het kampioenschap van DIS; alsook werd medewerking ver leend bij de installatie van Pastoor Arts te Castenray. Op zondag 14 .juni a.s. zal de fanfare en drumband haar mede werking verlenen aan het defile, bij de Interkringsportdag van de KP3L op het sportpark aan de Leunseweg te Venray. Alle leden worden verzocht om bij Café Linskens om 13 uur aanwezig te zijn voor vertrek. Op zondag 21 .juni ats, zal de fanfare en drumband haar mede werking verlenen aan het defile van de Oeugdvierdaagse Plaats en uui van vertrek worden nog nader bekend gemaakt. Zaterdag 27 juni a.s. zal de drumband deelnemen aan het Kringdrumbandfestival te Uanssum, waar zij zich zal meten met de verenigingen uit Venray en omgeving. Supporters zijn van harte welkom. De prestaties van de jon gens mogen gezien en gehoord worden. Zondag 28 iuni a.s, gaat de fanfare deelnemen aan het Bonds- concours te Eysden, alwaar zij onder deskundige leiding van de heer Schellens haar kunnen aan een deskundige jurie ten gehore zal brengen. V/oor supporters en belangstellenden zijn nog enkele plaatsen beschikbaar in de bussen. Het uur van vertrek zal nog nader bekend gemaakt worden. Opgave voor deelname kan vanaf heden reeds geschieden bij de secretaris L Dircks. Hgt bestuur AAN DE LEDEN VAN DE L.V.B. Van het kringbestuur uit is ons meegedeeld, dat er weer ge legenheid is om zich op te geven voor het zwemmen. Degene^ die hiervoor belangstelling hebben moeten zich vóór 21 juni opqeven bij Mevr. Versieyen-Peters of per tel. 501. Ook zij die al langer deelnemen moeten zich opnieuw opgeven. Ons jaarlijks uitsibapje gaat naar DÜsseldorf en omgeving en wel op 11 augustus. Gaarne tijdig opgeven en een paspoort of toeristenkaart büjj U hebben. Het bGstuur t

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1970 | | pagina 7