tal kermisdagen bvvan zaterdag tot en met maandag. Hierover znu misschien een enquete gehouden kannen.worden Wat betreft het gestelde over het verenigingsgebouw, weet iedere Oirlonaar, dat we cit een hebben, behalve de brief schrijver. Daarom kan hij ook niet weten, hoe moeilijk het is voor het bestuur van de Stichting Jeugdhuis om de exploitatie te voeren, Het allerlei subsidies is dit de laatste jaren dan gelukt. Bekijken we omliggende plaatsen, waar een verenigings gebouw op andere basis werkt, dan zien en horen we hetzelfde, dat lonende exploitatie niet mogelijk is. De conclusie van de geachte briefschrijver, dat het vereni gingsleven in Oirlo alleen mogelijk is, wanneer er op zo kort mogelijke termijn nog een verenigingsgebouw gerealiseerd wordt, delen wij niet# Verenigingsleven in Oirlo is mogelijk, als bestuur en leden zich voor deze vereniging willen inzetten en activiteiten wil len ontplooien Dit gebeurt gelukkig bij alle Oirlose vere nigingen. In de huidige tijd is het wel zo, dat er veel geld nodig is, doch die verenigingen, die het meeste actief zijn, brengen dit door hun aller inzet wel bij elkaar. Het gestelde in de brief ever "een bepaalde zaak" zijn insinuaties, die in dit "Krantje" niet thuis horen. Hierover zal de redactie in de toekomst ook waken. De redactie MEISJESGILDE OIRLO Club t Roetmoppen dinsdag 2 juni 7uur Jeugdhuis Wespennest woensdag3 juni 7 uur Jeugdhuis Senioren en Flierefluiters woensdag 3 juni 7.30 uur sporten (Bij goed weer op het voetbalveld; bij slecht weer in de gymzaal) Afwezig tot 8 juni Mevr. Rutten. De sleutels van het Jeugd huis zijn dan bij E.v.Rhee Leidstersvergadering donderdag 11 juni om half negen bij A. Steeghs. Hopelijk kunnen dan alle leidsters aanwezig zijn in verband met de kampprocramma's KERKDIENSTEN EN DIENSTEN MISDIENAARS Zondag j Sacramentszondag 7.00 leesamis 8.30 gez.mis tot zek.~intent# 10.00 hoogmis voor Cath. Biester- f els

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1970 | | pagina 3