MOOI IMITIATIEF De heer O, Nabben, Dep. petersstraat heeft een mooi initiatief naar voren gebracht door in samenwerking met de lagere school een actie op touw te zetten om voedsel te verzamelen voor de noodlijdende vogels. Bijna alle kinderen brachten !s middags overgebleven voedsel mee naar school. Resultaat 8 bijna 3 volle zakken De leerlingen van de vijfde en zesde klas trokken op twee ver schillende dagen met hun klasse-onderwijzer(es) naar de bossen en maakten daar verschillende plaatsen sneeuwvrij om het voed sel daar neer te strooien. Al kwamen de leerlingen- "benneeuwü" tarug, toch is dit initia tief in deze Siberische weerstoestanden een lofwaardig streven. POSTZEGELS RUILEN Voor de jeugdige postzegelverzamelaars van Oirlo bestaat er op zondag 22 februari a.s. van 10 - 12 uur gelegenheid tot ruilen in de L.T.S., St. Oozefweg te Venray. (ingang achterom) Oudere verzamelaars, die belangstelling hebben voor de vereni ging kunnen zich opgeven bij Mevr. Akerkhoff-Vervuurt Past# Eerardsstr. 5 Oirlo o (penningmeesteres van de afdeling) BIL3ARTNIEUWS Zaterdag 21 febr. a.s. vergadering om half negen in clublokaal 0. Linskens. Zorg allen op tijd aanwezig te zijn. Willen deqene, die een biljartkeu hebben deze meebrengen, daar aan iedereen een slot wordt verstrekt? zodat deze heus voortaan in het rek worden opgeborgen. Zijn er in Oirlo nog jongens, die lid willen worden, daar wij aankomende winter nog met een derde team aan de competitie willen deelnemen Deze kunnen zich dan opgeven bij O.v.Heesch H Verft ei jen LIMLQ De uitgestelde algemene vergadering zal nu gehouden worden op vrijdag 13 maart in Zaal Rongen. (Nader bericht velgt nog) VOLLEYBAL Willen de leden volgende week denken aan het betalen van F2,50.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1970 | | pagina 3