Boerenbruiloft 1970» Rectificatie op bet programma van de Boerenbruiloft zoals dit stond afgedrukt in Ut Spurriemökske De Boerenbruiloft in Oirlo zal dit jaar geheel anders opgevoerd worden dan wij tot nu toe gewend waren. Rond deze Boerenbruiloft zal een show plaats vinden, die opgevoerd zal worden door het Bruidspaar en hun gevolg. Een grote bijzonderheid hiervan is het bezoek van twee Arabische Staats hoofden aan Oirlo op dinsdagmiddag en wel de Arabische leider van de El Fatak: Jasar El Farrat en zijn generaal Mohammed Ali Trammalanta. Zij zijn tevens nog vergezeld van hun tolk: Fasto Esperanto Pierre en hun privé chauffeur James. Na geland te zijn met hun Franse Mirage Straalvliegtuig op de vliegbasis de Pès, zullen zij gezeten in hun Statiewagen meerijden in de Boerenbruiloftsstoet. Deze stoet vertrekt om *13.45 u. vanaf de Boerenbond en gaat dan naar de G-unhoek waar bij Custers gedraaid zal worden. Vandaar gaat men naar het Stadhuis in Zaal De Ruif1'. Het Bruidspaar zal afgehaald worden in een aan de huizen die langs deze route liggen. Diegene die aan de Boerenbruiloft meedoen worden verzocht om te 13.30 u. bij de Boerenbond aanwezig te zijn. Voor deze Boerenbruiloft zijn niet meer als 50 kaarten verkrijgbaar, waarvan er reeds een behoorlijk aantal verkocht is. Wees er dus snel bijlI Na de Huwelijksinzegening in de Ruif is er receptie van 15«00 u.tot 15»30 u. Om 15*45 u. begeeft de stoet zich naar Jan Linskens waar de Bruiloftsmaaltijd genuttigd zal worden. Toegang bij Linskens hebben alleen diegenen die in het bezit zijn van een deelnemerskaart. Om 18.00 u. is het einde dor koffietafel en om 19*30 u. komen do Bruid en Bruidegom met hun gevolg weer bij Café Linskens, om daarna naar De Ruif te gaan waar tot in de kleine uurtjes het Boerenbruilofts bal zal worden gehouden. Wij hopen dat deze Boerenbruiloft nieuwe stijl een succes mag worden voor de gehele Oirlose bevolking. Het Bestuur.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1970 | | pagina 9