06 - 38292143 GEVONDEN 1 Fordsleutel y Za. 11 dec. 09.00u. Inzamelen oud papier Ma. 13 dec. 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 15 dec. 19.00u. Leerlingen tamboerkorps en jeugdslagwerkgroep 20.00u. Repetitie tamboerkorps Donateursaktie Harmonie 9, 10 en 11 december Op bovenstaande data houdt de harmonie weer haar jaarlijkse donateursaktie. De opbrengst van de aktie wordt gebruikt voor de instandhouding van de harmonie. Als tegenprestatie mag u verwachten dat de harmonie bepaalde kerkelijke aktiviteiten (o.a. processie, eerste communie, Allerzielenviering, Kerstviering) mee opluistert alsook aanwezig is bij bijzonder aktiviteiten (o.a. intocht Sinterklaas, carnavalsoptocht, vierdaagse). Daarnaast verzorgt de harmonie serenades bij verschillende gelegenheden, zoals persoonlijke jubilea voor inwoners van Oostrum, 50-jarige bruiloft (of meer), toekenning van een Koninklijke of kerkelijke onderscheiding, bereiken 90-jarige leeftijd. En voor verenigingen bij jubilea van 40 jaar en meer en bij behaalde kampioenschappen van een hoogste elftal of team bij een te houden receptie. De harmonie doet dit uiteraard alleen als dit gewenst wordt. Omdat de harmonie niet altijd op de hoogte is van een bijzondere gebeurtenis, dient u de harmonie hier wel over te informeren. U ziet, uw bijdrage komt goed terecht en maakt het mede mogelijk dat alle bovenstaande aktiviteiten in stand gehouden kunnen worden. Verder organiseert de harmonie nog diverse andere aktiviteiten en concerten zoals aansluitend op deze aktie een Muzikale kerstborrel op zaterdag 18 december vanaf 19.30u. in het gemeenschapshuis met het leerlingenorkest, orkest, tamboerkorps en jeugdslagwerkgroep Hit-it, waarvoor u van harte uitgenodigd bent. De donateursaktie wordt gehouden op donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 december (met een uitloop tot woensdag 15 december). De minimale bijdrage voor een donateurskaart bedraagt 5,- Alvast bedankt voor uw steun! Agenda: 18 dec. Muzikale kerstborrel met leerlingenorkest, orkest, tamboerkorps, slagwerkgroep Hit-it 24 dec. Kerstviering (19.30u.) ZATERDAG 11 dec. 09.00 - 12.00u. INZAMELEN OUD PAPIER Locatie terrein van Rattingen Oirloseweg

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 7