Z^L Synthese Venray zoekt vrijwilligers SYNTHESE voor activiteiten in het ouderenwerk INFO AVOND: NATUUR ALS UITDAGING!!! Synthese is een brede welzijnsorganisatie, actief in Noord-Limburg. Voor verschillende doelgroepen, jong en oud, worden er allerlei activiteiten georganiseerd en diensten uitgevoerd. Voor diverse activiteiten in het ouderenwerk zijn vrijwilligers een onmisbare schakel geworden. Want een groot aantal activiteiten wordt, in samenwerking met professionals, uitgevoerd door vrijwilligers. Misschien bent u met pensioen of heeft u momenteel geen werk en wilt u uw graag iets om handen hebben en zinvol bezig zijn. Het belangrijkste is dat u graag iets wilt betekenen voor ouderen, sociaal voelend en creatief bent. Voor dagvoorziening "Aan de Singel" is Synthese op zoek naar vrijwilligers die minimaal 1 dagdeel in per week als activiteitenbegeleider of kok aan de slag willen. De dagvoorziening is van maandag t/m vrijdag en om de week op zondag geopend. Vanaf januari 2011 komt hier mogelijk de zaterdag bij. Wat is de daqvoorzieninq Dagvoorziening is een vorm van Dagbesteding voor CIZ geïndiceerde (ANWB) en niet geïndiceerde (WMO) burgers. Het biedt de ouderen mogelijkheid om samen met anderen aan een gevarieerd dagprogramma deel te nemen. Wat houdt het werk in Als vrijwilliger vindt u het leuk om met ouderen om te gaan, hen te ondersteunen bij activiteiten (te denken valt aan geheugentraining, knutselen of het doornemen van een dagblad). Als vrijwilliger maakt u gemakkelijk een praatje, schenkt u thee en koffie in en dekt u de tafel voor de warme maaltijd. Bent u een zelfstandig, creatief en ondernemend persoon? Hebt u affiniteit heeft met de doelgroep en wilt u zich enkele uren per week belangeloos inzetten voor uw medemens, dan komt Synthese graag met u in contact. Annemarie Joosten Synthese Venray: tel. 0478-517317 E-mail: info@synthese.nl Op 29 november organiseert IVN, vereniging voor natuureducatie, Geysteren-Venray een infoavond waarop U nader kennis kan maken met de cursus: begeleider in de natuur. De bedoeling van deze cursus is om mensen op te leiden om met groepen volwassenen of kinderen de natuur in te gaan. Bent U geïnteresseerd in natuur en gaat u graag met mensen om dan bent u van harte welkom. De bijeenkomst wordt gehouden op de bovenverdieping in de Kemphaan te Venray. Adres: Kennedyplein 1 en begint om 19.30 uur. Inlichtingen. Jolande Verbeek, Tel. 0478-692329. Email, jolandeverbeek@hotmail.com 10

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 20