Oostrum verliest bij hoogvlieger Venlo Op zoek naar inzicht en balans in je leven Bloesemtherapie en creatieve therapie kunnen je hierbij ondersteunen. Petra van Bergen, T. 0478-581356 (06-20903579) Voor Oostrum stond er al voor de zevende keer dit seizoen een uitwedstrijd op het programma. Ditmaal reisde de ploeg weer eens af naar Venlo voor de ontmoeting met de gelijknamige vereniging. Ondanks dat Oostrum een uur lang met een man meer op het veld stond moest het de punten aan de hooggeklasseerde gastheren laten: 2-0. Het verschil op de ranglijst en vooral het verschil in voetballend vermogen tussen beide ploegen was vanaf het beginsignaal duidelijk. Waar de ploeg uit Venlo de beschikking heeft over een groot aantal spelers met ervaring op een hoger niveau, speelt de Oostrumse ploeg louter met dorpsjongens die aan hun eerste of tweede seizoen in de vierde klasse bezig zijn. Met een gezonde dosis strijdlust en inzet probeerde Oostrum Venlo in de openingsfase van het eigen doel af te houden en was het via een diagonaal schot van Niek van Bergen dicht bij een treffer. De gastheren wisten elkaar naarmate de wedstrijd vorderde steeds beter te vinden en creëerden in het eerste half uur een drietal grote kansen op de openingstreffer. Doordat deze gemist werden en Oostrum zelf steeds beter in de wedstrijd kwam begonnen bij de Venlonaren de irritaties toe te nemen. Uiteindelijk resulteerde dit in een elleboogstoot van spits Karei Driessen in het gezicht van Dennis Nohlmans. Nohlmans hield aan het incident een bloedlip over en Driessen een terechte rode kaart en waarschijnlijk een paar wedstrijden schorsing. Oostrum kroop hierna wat meer uit de schulp en was dichtbij een doelpunt nadat Van Bergen na een pass van Chris Wilschut alleen op de keeper af kon gaan. Helaas ging de jonge spits te onzorgvuldig met de geboden mogelijkheid om en kon de Venlose doelman redding brengen. Met het ingaan van de rust stond er zodoende een voor Oostrum hoopvolle gelijke stand op het bord. x u «ut Met een man meer op het veld had Oostrum de eerste tien minuten na de rust het initiatief en zette het Venlo onder druk. Een harde voorzet na een goede actie van Dennis Nohlmans werd door Rik Schlepers bijna tot doelpunt gepromoveerd, ware het niet dat een Venlose verdediger de inzet nog net wist te blokken. Ook Oostrums topscorer Chris Wilschut was zeer dicht bij een doelpunt toen hij een indraaiende vrije trap van Niek van Bergen tegen de binnenkant van de kruising kopte. Tergend langzaam rolde de bal vervolgens over de doellijn het veld weer in waarna de keeper de rebound van Wilschut wist te pareren. In de 55e minuut werd de Oostrumse dadendrang abrupt tot stilstand gebracht doordat Venlo op dat moment tegen de verhouding in de leiding nam. Na onnodig balverlies op het middenveld speelden de lepe Venlose spitsen de countermogelijkheid razendsnel uit en scoorde Frits Kuiperij met het hoofd: 1-0. Oostrum leek hierna aangeslagen want van het redelijke spel direct na rust was weinig meer terug te zien. Venlo liet Oostrum het spel maken maar doordat de hekkensluiter de bal vaak na een paar passes weer kwijt was gebeurde er weinig voor het doel wat de Venlose keeper kon verontrusten. Vlak voor het laatste fluitsignaal besliste Venlo de wedstrijd door wederom een snelle counter. Hoewel hij een dikke meter buitenspel stond mocht Patrick Korsten van de scheidsrechter doorgaan en schoof hij de bal beheerst onder Ralph Kessels door: 2-0. Komende weekeinde staat er geen competitiewedstrijd op het programma waarna op 5 december het op de tiende plaats bivakkerende VOS in Oostrum op bezoek komt. Een wedstrijd die voor Oostrum koste wat het kost drie punten op moet leveren als de ploeg de aansluiting met de veilige plaatsen niet volledig uit het oog wil verliezen. Voor volwassenen, maar zeker ook voor kinderen (angsten, adhd slaapproblemen, autisme, puberteit, concentratieproblemen}. Bel voor meer info of voor een consult: .VAY^^v-WA*tWA*

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 10