Zörg ower de zitting? Lekkere banketstaven of speculaas met de Sinterklaas, koop ze van de leden van de afdeling korfbal of bestel ze via bat hoeft niede vrollie van de raod zörge we! vur ow! Gill ie zied net uur/ik allemaol al jaore gewend dat ge ien de pauze van de Aostrumse zitting en lekker brödje knak kunt kriege beej de dames van de raod. bat wille we gaer zoewe hal de. Vanaf dit jaor wille we ollie ok gaer en kieësplaenkske anb ie je vur tiejes de zitting, gewoeen lekker an tof fel! Ut is mar da'che ut wet! Gaer tot vreejdag, groetjes van de vrollie van de raod. caatclaessens@hotmail.com Carnavals Club Aostrum p/aenkske mit kieës, worst en zal te stengels: op=op) Ai 60 JAAR GOED VOOR ELKAAR De Thee Tantes op bezoek bij de gasten en vrijwilligers van de Zonnebloem. De middag begon gezellig met koffie en vlaai. Daarna werd de middag voort gezet met een optreden van de Thee Tantes. Ze begonnen hun optreden met bekende liedjes van vroeger die bij de gasten, en vrijwilligers nog goed in het geheugen lagen. Vooral de heren moesten het kunnen, ze waren ook in de minderheid in aantal. Ze werden door de thee tantes er goed bij betrokken. In de pauze werden we getrakteerd op een glaasje fris of een borrel. Het was weer ouderwets genieten. Na nog een optreden van ongeveer 45 minuten was de middag ten einde gekomen. De voorzitster bedankte de Thee Tantes voor hun mooie optreden en verder iedereen voor de gezellige en geslaagde middag. Wordt vervolgd «3 Nationale Vereniging v

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 5