Grote kleindiershow SINTERMERTE vmdmm S|x*itfo<kk.£i* Verenipie ^TLS.V. Virfg:^ Op 13 en 14 november aanstaande organiseert K.S.V. Venray e.o. haar jaarlijkse kleindiershow. In het pand van het voormalige isolatiebedrijf de la Roy aan de Gasstraat in Venray bruist het dit weekend van de activiteiten. Natuurlijk worden er dieren geshowd, want daar gaat het immers allemaal om. Je treft er de mooiste konijnen aan, de grootste en de kleinste duiven, onze grote hoenders en de wat kleinere dwerghoenders. Natuurlijk zullen de watervogels niet ontbreken, van de Carolina eend tot de blauwe sneeuwgans, het is er allemaal. Al dit moois wordt tentoongesteld in een sfeervol aangeklede ruimte, met veel groen en andere attributen. Voor de jeugd is er de mogelijkheid om op zondag tussen 10.00 en 12.00 uur hun eigen huisdier (met uitzondering van honden en katten) mee te brengen en te laten beoordelen door de aanwezige deskundigen, en het moet al gek lopen willen ze niet met een certificaat naar huis gaan. Zij kunnen zich verder vermaken in een grote knuffelhoek (5 bij 5 meter) waar diverse dieren zich van dichtbij laten bekijken en natuurlijk knuffelen. Liever een speurtocht tussen de kooien, ook dat kan. Er kruipen in dit weekend, als alles een beetje meezit, 60 kuikens uit het ei. Ook dit jaar is er weer een grote verkoopklasse. Mensen die geïnteresseerd zijn in onze hobby kunnen hier mogelijk een goede start maken. Leden van de vereniging zullen graag van advies dienen. Van het Limburgs Landschap hebben we een twaalftal doeken te leen gekregen met daarop de mooiste landschappen van Limburg. Tentoonstelling waardig. De show is voor publiek geopend op zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur en op zondag van 10.00 tot 16.00 uur. Kinderen hebben gratis toegang. Het feest rondom Sintermerte ligt alweer achter ons, maar wat hebben we genoten! De weergoden waren ons zeer gunstig gezind, in de kerk mochten we heel veel mensen, groot en klein, welkom heten en ook op het schoolplein was het een groot feest! Onze pastoor heeft ook genoten van al die warmte en belangstelling tijdens de Sintermerte viering. Het zag er dan ook prachtig uit, Sintermerte in vol ornaat aanwezig in een super chique Sintermerte uitrusting, vergezeld door soldaten. De enige echte bedelaar ook al zo mooi bijgestaan door bedelaartjes, samen zorgde ze voor een mooie uitvoering, prachtig in beeld gebracht en mooi verteld door Frank. Senna, Neri, Emma en Dionne mochten de altaartafel klaar maken en Roos, Felice en Nica hebben heel mooi voorgelezen. Het leerlingenorkest heeft prachtige muziek gemaakt en heel veel kinderen werkten mee aan de lampionnen optocht in de kerk, voorgezongen door Emma en Dionne! Eenmaal buiten gekomen, stond Sarah het paardje al te popelen om aan de optocht te beginnen. Wat een enorme belangstelling! Op het schoolplein branden een groot kampvuur, gezellige muziek van UT GÖT en HIT IT, maakte het plaatje compleet! Monique had weer zorg gedragen voor de inwendige mens, super, niemand kwam iets tekort. Nogmaals iedereen heel hartelijk bedankt voor jullie medewerking en natuurlijk ook alle mensen groot en klein voor al jullie warme belangstelling! Namens de ouderraad met vriendelijke groet; Monique Martens en Liedy Janssen 9 ,%v ^ÏWW1^ '"v-

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 18