Collecte becembercomité Sinterklaasactie SVO afdeling korfbal. GEZOCHT: Bel dan: 06 27126142 asbto Tot onze spijt moeten wij u mededelen dat we het stuk: de Verliezers, niet gaan opvoeren. De persoon die de rol van Trees zou gaan spelen, heeft te horen gekregen dat ze botkanker heeft. U zult begrijpen dat "onze Trees" echt door niemand te vervangen is, en daarom hebben wij besloten het stuk niet op te voeren. Op het moment dat wij besluiten de draad weer op te pakken, zult u daar uiteraard over geïnformeerd worden. Met vriendelijke en lieve groeten, Spelers en leden toneelgroep de Vlasbloem In de week van 22 t/m 27 november 2010 wordt weer de jaarlijkse collecte voor het becembercomité Oostrum gehouden. Öe collecte is bedoeld voor de organisatie van de intocht van Sinterklaas op Zondag 28 november en de traktatie voor onze Oostrumse kinderen deze dag. Ook willen wij met de opbrengsten uit deze collecte onze dorpsgenoten die de feestdagen niet thuis door kunnen brengen een hart onder de riem steken. Bij voorbaat onze hartelijke dank, "Het becembercomité" Vanaf 1 november tot 18 november kunnen de leden van de afdeling korfbal bij u aan de deur komen om Banketstaven of Speculaas van Bakkerij Van Gassel te verkopen. Banketstaaf €4,00 Speculaas middel 10 stuks €3,00 Hebt u ze gemist Bestel dan via de mail caatclaessens@hotmail.com (pension)stalling weide voor paard in Oostrum in verband met aankoop eigen paard of paard om te rijden omgeving Oostrum. Heb je iets voor mij?

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 15