Emma Door dit tegendoelpunt ging SVO meer en meer tegen zichzelf voetballen en gingen passes over 5 meter regelmatig mis. Maar ondanks dit kregen de ideale schoonzonen toch nog kansen op de gelijkmaker. En de grootste volgde in minuut 64 toen de arbiter de bal op de stip legde. Zeer terecht overigens, aangezien Arjan 'Der Bomber' Kempen de bal goed aannam binnen de zestien, maar de tegenstander vervolgens de Chachacha met hem wilde dansen. Een dans die 'Der Bomber' duidelijk niet onder de knie had, gezien het feit dat hij direct tegen de grond ging na het inzetten van de muziek. Maar waar de pingel normaliter kaasje is voor Roy 'Keptun' de Kleijn, daar stopte de keeper van Merselo deze zondag de inzet jammerlijk. Geen gelijkmaker, maar een corner was dus het gevolg. En toen toonde 'Matsu Matsu' zich een echte mattie door uit de corner van Tom 'Mini Flex' Direks alsnog de 2-2 te scoren. Als een ware Adelaar van Toledo toornde hij hoog boven iedereen uit en wiste zo de gemiste penalty uit. Dat is waar het begrip team voor staat en in deze betekende dat in de 65® minuut de gelijkmaker! Er waren nog 25 minuten te spelen om de drie punten mee naar Oostrum te nemen... Maar wat SVO ook probeerde in het laatste kwart van de wedstrijd, de 2-3 volgde helaas niet meer. Na het laatste fluitsignaal was iedereen die rood-wit een warm hart toedraagt dan ook zeer teleurgesteld en de snijdende novemberwind voelde nog kouder aan dan normaal. En na de overige uitslagen in de top van 4J gezien te hebben, bleek nog maar eens hoe jammerlijk dit puntverlies was. Alle concurrentie (JVC, United en Achates) had namelijk ook minimaal een punt laten liggen... Volgende week staat de burenruzie met Leunen 3 op het programma. Een ploeg in vorm die de laatste weken punten pakt tegen elke tegenstander. De ideale schoonzonen zijn dus gewaarschuwd en kunnen elke vorm van ondersteuning meer dan gebruiken! Graag tot ziens, graag tot zondag 14 november 12u00 op sportpark de Nieuwe Spar. Tot slot, het antwoord op de quizvraag kan tot aanvang van de wedstrijd worden ingeleverd bij de technische staf van 't Twed. Hint: oud-wielrenner, won in de jaren '50/'60 zesmaal de befaamde bolletjestrui. Aostrum 2. Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Emma is geboren op 5 november 2010 om 17.31 uur Zij weegt 4.615 gram en is 54 cm lang. Gé Janssen en Annemie Graat Sondertseveld 42 5975 TP Sevenum Tel. 077-4670761

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 14