Evaluatie kermis De kermis in Oostrum is goed verlopen. Er wordt opgemerkt dat de rups niet iets voor de oudere jeugd is en de kermis dit jaar voor hen weinig te bieden had. Er was opvallend weinig animo voor de botsauto's. De poliep is voor de oudere jeugd wel aantrekkelijk. De verkeersomleiding was niet volgens afspraak. Er stonden geen borden bij de invalswegen naa Oostrum. Hierover is al gereclameerd bij de gemeente. R^7nPk RftW 7 december 2010 A, Het is 5 jaar geleden dat het DOP van Oostrum is vastgesteld. Er is nu een nieuwe enquete ooaesteld om te kijken hoe de bewoners het leven in het dorp Oostrum ervaren. Hoe denken we als bewoners van Oostrum nu over veiligheid, wonen, werken, sociaal klimaat en leefbaarheid, wa kan beter Er is in deze enquête meer ruimte om de eigen mening en ideeën naar voren te brengen. Tijdens het bezoek van B&W op 7 december in de Oesterham zal er een globale presentatie zijn van gerealiseerde projecten en vormt de uitkomst van de enquete de basis voor het gesprek. 4 novembeMsefeen voortgangsgesprek over de Watermolen met Gemeente Venray, en Stichting de Oesterham. 7. Openbare Ruimte u - De aanvraag voor toestemming tot plaatsing van nostalgische wegwijzers in het dorp heeft tot een misverstand geleid blijkt nu. De dorpsraad wil dit namelijk uit eigen gelden doen, er volgt een toelichting naar de gemeente. J - De aanvraag voor een verwijzing naar het Sportpark (De Spar) is goedgekeurd. - Op het speelterrein van het Watermolenplein komt een schommelmand en een combinatie klim en glijtoestel. Dit is door de gemeente overlegd met de jeugd. - De qrasstrook langs de Ghunebeek wordt niet gemaaid volgens een aanwonende. De gemeente heeft geantwoord dat deze strook onder de categorie schrale grasvelden valt welke 2 keer per jaar worden gemaaid. - Op het achterpad van de Ghunebeek staat veel onkruid, men kan dit soort zaken melden bij de qemeente en hoeft dit niet te laten lopen via de dorpsraad. - Ter hoogte van de Mgr. Hanssenstraat 71 is er binnenshuis 2 keer een overstroming geweest doordat bladeren de waterkolk hadden verstopt. De gemeente zoekt voor deze locatie naar een oplossing. Wethouder Ike Busser heeft het gehad over een schema dat opgesteld zou worden voor het ruimen van het blad. We zullen hiernaar informeren. - Op de hoek van de Geysterseweg is een bord van de knooppunten route verdwenen, dit is doorgegeven. - De voorrangssituatie aan het begin van Oostrum komend vanaf Wanssum en Oirlo is gewijzigd. Het is nu zoals het hoort volgens de algemene regelgeving en veiliger voor de invoeqende fietsers. t - De proef met het ophalen van plastic afval in zakken loopt tot het eind van het jaar, dan zal de beoordeling volgen. De nieuwe container voor plastics aan de Hoefslag wordt door de inwoners als zeer positief ervaren. - Een inwoner heeft gevraagd wanneer de ontsierende tijdelijke bovengrondse blikcontainer wordt omgezet in een definitieve voorziening in de grond. - De bewegwijzering naar de bedrijven op industrieterrein De Blakt zal eind 2010, begin 2011 uitgevoerd worden. - In het kader van het beheer van de openbare ruimte wordt er binnenkort een afspraak gemaakt met de gemeente voor een inspectieronde door het dorp. - In verband met het verbeteren van de speelmogelijkheden op het Watermolenplein is gekeken naar het breedtesportveldje aan de Veltumse Kleffen. De uitvoering is erg mooi maar voor ons te klein. Wel kan dit als voorbeeld dienen. - De ballenvanger bij de achterste goal op het speelterrein is stuk. - Worden de bewoners aan het dorpsplein nog gevraagd of men van gedachten is veranderd over het snoeien van de platanen. Dat zit wel in de planning. - Er wordt geconstateerd dat we met het functioneren van de IBOR groep (beheer openbare ruimte) zeer tevreden zijn. Zaken worden voortvarend opgepakt en er is een goede feedbacK.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 6