"Periodiek" tel: 582877. KLACHTEN OVER BEZORGING Waterschap Peel en fW a a s v a 51 e 5 Uitnodiging voor open gesprek met Waterschap Peel en Maasvallei Waterschap Peel en Maasvallei nodigt alle inwoners in Noord- en Midden-Limburg uit om met hem in gesprek te gaan over zijn taken en werkzaamheden. Hiervoor houdt Waterschap Peel en Maasvallei twee watercafés. Met deze watercafés wil het waterschap de kwaliteit van zijn werk verbeteren. De watercafés zijn dinsdag 16 november in Baexem en dinsdag 23 november in Meerlo. Waterschap Peel en Maasvallei is benieuwd naar de mening van zijn klanten over zijn functioneren: wat zou anders moeten; wat kan beter; wat willen de klanten. In een open, informeel gesprek tijdens de watercafés wil het waterschap deze vragen beantwoord krijgen. Alle onderwerpen mogen aan bod komen: maaien, snoeien, herinrichten, peilbeheer, dijkbeheer, dijkaanleg, recreatief medegebruik, handhaving en vergunning. De meningen, ideeën en suggesties van de bezoekers van deze bijeenkomsten, dragen bij tot het verbeteren van taken en werkzaamheden van het waterschap. Terugkoppeling De opmerkingen, ideeën en suggesties die de bezoekers tijdens de watercafés geven, komen in een verslag. Hiermee gaat het waterschap aan de slag; acties die directe aandacht vragen voert het waterschap direct uit, nieuwe ideeën neemt het waterschap mee in nieuw beleid en bestaand beleid past het waterschap zo mogelijk en gewenst aan. Alle bezoekers ontvangen een brief met de belangrijkste, gestelde klantvragen en de acties die het waterschap hierop onderneemt. Verder houdt het waterschap bezoekers via berichtgeving op de website en in andere media op de hoogte van de voortgang van de acties. Data en locaties De watercafés vinden plaats: Dinsdag 16 november om 20.00 uur in Café-zaal De Oude Smidse Baexem, Stationstraat 26 in Baexem Dinsdag 23 november om 20.00 uur in Sport- en feestzalen Complex 't Brugeind, De Leeuwerik 33 in Meerlo Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 20