Futloos Oostrum ruim ten onder "Periodiek" tel: 582877. KLACHTEN OVER BEZORGING Oostrum leverde afgelopen zondagmiddag een collectieve wanprestatie en moest als gevolg daarvan een 0-5 thuisnederlaag slikken tegen middenmoter VCH. Voor Oostrum kwam hiermee tevens een einde aan de reeks ongeslagen thuiswedstrijden die al meer dan 13 maanden stand hield en inmiddels 11 wedstrijden (negen overwinningen, twee gelijke spelen) omvatte. De thuisploeg liep al in de vierde minuut van de wedstrijd tegen de eerste klap van de middag aan en zou hier negentig minuten lang niet meer bovenop komen. Een strakke corner van de rechterkant werd door aanvoerder Dennis Steegh doodeenvoudig binnengekopt: 0-1. Waar Oostrum er normaal bij een achterstand een schep strijd en inzet bovenop weet te doen, ging het deze keer van kwaad tot erger. De VCH-spelers kregen overal op het veld te veel ruimte en konden daarom vrijuit richting het Oostrumse doel combineren. Het was aan doelman Rob Jeucken, die normaal gesproken het doel van het derde elftal verdedigt, te danken dat Oostrum niet ai na een kwartier met minimaal drie doelpunten achter stond. Oostrum probeerde op voetballende wijze het tij te keren en betaalde daar in de 25e minuut de rekening voor. Na wederom slordig uitverdedigen kwam de bal voor de voeten van Jeffrey Bomers die in een vol Oostrums strafschopgebied teveel ruimte kreeg en de bal beheerst met een halve stift in het doel legde: 0-2. Hierna nam VCH wat gas terug en kreeg de thuisploeg een paar kansen op de aansluitingstreffer. Een knappe kopbal van Kees van de Ven werd net voor de doellijn gekeerd en na een harde vrije trap van Chris Wilschut kwamen de instormende Oostrummers net te laat om de rebound binnen te tikken. Aan de andere zijde had Oostrum geluk dat de doorgebroken Salman Barari een medespeler over het hoofd zag en de bal op de binnenkant van de paal schoot. De rust werd opgezocht in de wetenschap dat het in het tweede bedrijf een stuk beter zou moeten. Een onvervalste donderspeech van trainer Wim de Roy ten spijt begon de tweede helft op identieke wijze als de eerste, want na een paar minuten had VCH alweer doel getroffen. Na een lange trap van achteruit sprintte Jeffrey Bomers de Oostrumse verdediging eruit en schoof de bal onder de uitkomende Jeucken door: 0-3. De gasten lieten Oostrum hierna wat meer het balbezit en probeerden het duel op deze wijze te controleren. Oostrum werd zo gedwongen wat meer risico te nemen en was dicht bij een doelpunt toen een afstandschot van de ingeschoven Bastian Bouwsema van de lijn werd gekopt. Omdat Oostrum achterin meer ruimte weg moest geven bleven de counters van VCH levensgevaarlijk. Nadat doelman Jeucken al een paar keer reddend op had getreden, viel de vierde VCH treffer dan toch. De mee opgekomen libero Davy Steegh bekroonde een goed uitgespeelde counter met een geplaatst schot in de rechterhoek: 0-4. Dat Jeffrey Bomers in de slotminuut vanaf de penaltystip nog de 0-5 binnenschoot was vooral leuk voor hemzelf omdat hij hiermee zijn hattrick voltooide. Komende zondag staat in Venlo de belangrijke wedstrijd tegen het onberekenbare Quick Boys op het programma. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met ft.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 12