'Periodiek" tel: 582877. Montagnards MB1- S.V.Oostrum MB1 1-2 Beste leden van de afdelingen voetbal en korfbal van de S.V.O. Tijd: 20.30 Plaats: Kantine op het sportpark. KLACHTEN OVER BEZORGING Na vorige week 2-2 tegen SSS 18 MB1 was nu Montagnards MB1 de 'Oa tegenstander.Na een sterk en goed begin met kansen van Romy, Use en Amber, d'e net de bal n'et ac^ter keepster van Bergen wisten te krijgen was het een vnnovvuw speelster van hun die knap onze keepster passeerde 1-0 Toen was het onze beurt door een schot van Amber Bloemen die de bal tegen de handen van de keepster schopte en de bal in de goal zag rollen. 1-1 en ruststand Na rust weer sterk voetbal omdat we wisten hier zeker niet te hoeven en mogen verliezen Met kansen aan beide kanten was het weer Amber die de bal vanaf het midden twee speelsters aan de kant zette en voor de keepster een pass gaf en de bal over de doellijn zag gaan. 1-2 Met nog 15 minuten hard werken om de 1-2 vast te houden, was het defenitief de eerste overwinning van een meisjesteam in Oostrum met 2x40 minuten voetbal. Jammer is dat dit vriendschappelijk was en geen competitie was, maar zaterdag staat Montagnards in Oostrum maar dan wel om er drie punten tegen te halen. Speelsters MB1 PROFICIAT Op maandag 18 oktober a.s. vindt de jaarlijkse ledenvergadering van de Sportvereniging Oostrum plaats. Schrijf alvast op in je agenda, notebook, harde schijf, zodat je er ook bij kunt zijn Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 23