Oostrum en Leunen delen de punten. CUSTERS Onder zomerse omstandigheden en met heel veel publiek hebben Leunen en Oostrum de punten broederlijk verdeeld. De eerste helft trok Leunen zich massaal terug op eigen helft en liet Oostrum het initiatief. De gasten speelden best aardig voetbal en waren veelal in balbezit. Dit leverde ook wel enkele kansen op de openingstreffer op. M.n. Chris Wilschut was enkele keren dichtbij een doelpunt. Zo werd een hard schot van hem net onder de lat vandaan getikt en verdween een omhaal net langs de verkeerde kant van de paal. Ook een harde inzet van Lex van Lin hadden een beter lot verdiend maar de attente sluitpost redde bekwaam. Leunen kwam er via de counter enkele keren uit maar meer dan enkele halve kansjes leverde dit vooralsnog niet op. Een tegenvaller was het uitvallen van verdediger Maarten de Bakker net voor rust. Na een misser van een collega verdediger moest hij vol aan de bak om dit te herstellen. Dat hij hierbij tegen een gele kaart en een scheenbeen blessure aanliep was extra zuur. Onder de rust was eenieder ervan overtuigd dat hier vandaag de eerste driepunter behaald kon worden. Geduld was geboden, de kansen zouden volgen als Oostrum bleef voetballen als in de eerste helft. De tweede helft was echter amper begonnen of Leunen deelde een forse tik uit. Na aarzeling in de Oostrum defensie kwam Guus Gielens op rechts vrij en hij scoorde met een diagonaal schot. Dat dit op dat moment tegen de verhouding in was daar maalde niemand om in het Leunse kamp. Oostrum moest nu nog nadrukkelijker op jacht naar een treffer. Deze kwam er tien minuten later nadat de doelman een schot van Chris Wilschut los moest laten en Niek van Bergen attent reageerde. Oostrum wilde meer en probeerde door te drukken. Het ging echter steeds slechter spelen en de slordigheden volgden elkaar op. Het meeste gevaar ontstond nog door de verre inworpen van invaller Dennis Nohlmans. Ook achterin werd het er niet beter op en Leunen kreeg zowaar enkele kansen op de overwinning. Het laatste kwartier kon het beide kanten op en Oostrum veerde nog eenmaal op toen Chris Wilschut op rechts alleen doorging richting Leunen doel. Hij eindigde zijn aktie met een hard schot dat via de buitenkant van de paal langs het doel verdween. Uiteindelijk floot de goed leidende arbiter af en hadden beide ploegen 1 punt erbij. Een puntendeling waar beide ploegen niet veel mee opschieten maar die uiteindelijk wel recht deed aan het spelbeeld. Volgende week komt de nieuwe fusieclub Sporting ST op bezoek in Oostrum. l ffi I dakbedekkingen VOOR AL UW DAKWERKZAAMHEDEN Stationsweg 148, 5807 AD Oostrum T - 0478 - 691034, M - 06 - 12461935 Slayerhol'wejj 2b Wanssum op afspraak, ook 's avonds tel. 0478-539020 www.haroldlcnsscnkcukcns.nl ^Ns S l LENSSEN

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 21