Wedstrijdverslag zaterdag 02 Oktober Veteranen Beekse Boys - Veteranen Oostrum Vandaag moest het dan na drie nederlagen op rij gebeuren, de eerste punten van deze competitie moesten mee terug naar Oostrum. blessure die Ramon der Sepp) vorige week had opgelopen tegen Venray was dusdanig zwaar, dat hij vandaag verstek moest laten als goalie, zoals het een echte teamgenoot betaamt kwam hij de veteranen uiteraard wel aanmoedigen in Sint Anthonis. Gelukkig werd Jules bereid gevonden om der Sepp te vervangen in het doel. De spanning voor aanvang van de wedstrijd was voelbaar en het tactische duo Piet F. Rutten en Leo van Basten wilde vandaag een op en top gemotiveerd team dat vanaf de start volle bak zou geven. Dit was niet aan dovemansoren gericht, Oostrum startte direct aanvallend en goed samenspelend aan de wedstrijd. Het middenveld en de aanval bestond vandaag uit Gio der Bomber), Ton Roger Rabbit), Alexander Speedy Gonzales), John The Terminator), Sjoerd de Bikkelaar) en Nic "t Kilometervretertje). De eerste helft leverde een behoorlijk aantal kansen op waarbij Ton Roger Rabbit) uiteindelijk twee keer scoorde, het had ook vier nul kunnen zijn Beekse Boys stelde hier niet veel tegenover Jules hoefde de eerste helft slechts enkele keren in actie te komen en hij stond perfect zijn mannetje, zoals vandaag de hele achterthoede bestaande uit Ruud the Navigator), Paul Brutus), Henk (d'n Alleskunner)Martien de Stormram) en Theo de Onoverwinnelijke)'de tegenstander in de zak had. De overmacht was dusdanig dat Henk d'n Alleskunner) en Paul Brutus) zelfs diverse keren mee naar voren konden om het vijandelijke doel te bestoken. Eindelijk de rust in met een voorsprong, nu de tweede helft op dezelfde manier starten als de eerste dan zijn de drie punten binnen. De Beekse Boys had het team op een viertal plaatsen gewijzigd, even kijken hoe dit uit zou pakken, echter de wijzigingen brachten geen angstsyndroom en Oostrum ging onverminderd door met goed combineren en aanvallend voetbal. De tweede helft werd Jules wel vaker getest,echter hij hoefde zich maar een keer echt te bewijzen door een bekeken balletje uit de linkeronderhoek te duiken. Aan de'andere kant knalde Paul Brutus) vol op de kruising waarbij de keeper het nakijken had. Er volgden nog een aantal kansen die jammer genoeg niet werden verzilverd. Uiteindelijk werd de eindstand van 3 - 0 behaald door een goal van Nic 't Kilometervretertje) na een schitterend overstapje van Paul Brutus). Als alle kansen verzilverd waren vandaag dan hadden er zeker acht doelpunten kunnen vallen. Jules nogmaals bedankt datje vandaag wilde keppen. Volgende week staat het weekend Duitsland op de agenda met de interland tegen onze oosterburen, hopelijk kunnen we de lijn van vandaag doortrekken. Vanuit het tactische duo het verzoek om een aardigheidje mee te nemen voor het dobbelen in Duitsland. Vertrek AMC vrijdag 19.00 uur

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 19