SYNTHESE Gezocht Expositie van Bianca Ambrosius bij Synthese Venray. Witte poes met grijze vlekken op haar rug en een donkergrijs gevlekte staart. Ze heeft een spleetje in haar oor en blauwe ogen. Gelieve zo spoedig mogelijk bellen als je haar vind: Tel. 0478-586734 Alvast bedankt, Familie Kampen/Kooiker Van 27 september tot eind december exposeert Bianca Ambrosius uit Wanssum in het kantoor van Synthese aan de Leunseweg 51. In het openbare gedeelte van het gebouw is de expositie te zien tijdens de openingstijden en wel van maandag t/m donderdag van 9.00 - 12.30 en van 13 00 - 17.00 uur. Op vrijdag van 9.00 - 12.30 uur. Ook is het mogelijk om de expositie op de eerste etage te bekijken en wel op de vrijdagochtend van 9.00 - 12.30 uur. Deze kantoorruimte is alleen op afspraak toegankelijk. U kunt hiervoor een afspraak maken via 0478 - 517317. Kijk ook op www.svnthese.nl. Meer informatie over Bianca Ambrosius: Nadat Bianca in 2007 de kunstacademie afgerond had, is ze veel blijven schilderen. Inmiddels is ze CKV docente in Venlo op het Praktijkonderwijs. Werken in het onderwijs blijft ze combineren met schilderen. Rugklachten inspireerde haar om de rug van de vrouw te gaan schilderen. Naast figuratieve schilderijen maakt ze ook veel abstract werk. De inspiratie voor haar abstract werk haalt ze net als bij haar figuratieve schilderijen, uit emoties van de mens. Liefde, hoop, vreugde, woede en verlangen zijn voorbeelden van emoties die ze in kleuren en vlakken om zet. Beelden kunnen weergeven wat in woorden niet uit te drukken is. "Tijdens het maken van een schilderij heb je altijd een bepaalde intentie die erachter zit. Het is mooi om te zien dat mensen deze intentie er ook soms uit kunnen halen. Maar het mooie van abstracte kunst blijft, dat iedereen zijn eigen waarheid achter het schilderij kan ontdekken." Bianca maakt ook schilderijen in opdracht. Als haar stijl mensen aanspreekt, maar er hangt niets bij dat exact in het interieur past, of mensen willen dat er een persoonlijke betekenis in verborgen zit, dan gaat ze aan huis kijken. Op die manier komt er een schilderij tot stand dat speciaal ontworpen is voor de klant, mooi in het interieur past en toch bij Bianca's eigen stijl blijft. Om een indruk te krijgen van haar werk kunt u een kijkje nemen op- www.biancaambrosius.nl.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 19