Oostrum en Sparta delen de punten Na een wedstrijd met twee totaal verschillende helften hebben Oostrum en Sparta de punten gedeeld. Hier zag het na de eerste helft niet naar uit. Toen was het namelijk Sparta dat domineerde en het beste van het spel had. Het eerste kwartier ging redelijk gelijk op en tasten beide ploegen elkaar af. Echt grote kansen leverde dit vooralsnog niet op. Na het eerste kwartier geraakte Sparta op stoom en nam het initiatief. Dit resulteerde al snel in de 0-1 voorsprong. Een schot vanaf de linkerkant viel op de paal. Waar de Oostrum verdediging collectief stond te slapen was Sparta-spits Ruud van der Sterren scherp en hij schoot de terugkaatsende bal in het doel. Sparta was los en Oostrum moest ver terug. Dit leverde enkele prachtige kansen voor de bezoekers op waar ze er nog slechts 1 van verzilverde. Na Oostrums balverlies bij een inworp werd Pim Nellen al combinerend vrij voor doelman Kessels gezet, en deze kans benutte hij met verve; 0-2. Oostrum kon daar in de eerste helft slechts 1 goede kans tegenover zetten. Het was duidelijk dat het de tweede helft anders moest wilde Oostrum nog een resultaat neerzetten. Na de pauze startte de thuisploeg dan ook furieus. Achterin werd 1 op 1 gespeeld en volle kracht naar voren was het devies. Dit resulteerde al heel snel in een mooie kans toen de ingevallen Dennis Nohimans Chris Wilschut vrij zette. Zijn harde schot werd gekeerd door de doelman. Even later wederom een mooie voorzet van Nohimans. Ditmaal bereikte hij spits Kees van de Ven en op zijn knappe kopbal had de Sparta doelman geen verweer; 1-2. Oostrum rook bloed en dit werd versterkt toen Sparta met een man minder kwam te staan na tweemaal geel voor Jan Mertens. Na ruim een uur spelen kreeg Oostrum een penalty toen de arbiter een handsbal constateerde. Chris Wilschut liet zich niet van de wijs brengen door alle hektiek die ontstond en schoot onberispelijk raak; 2-2! Oostrum was nu helemaal terug en bleef de aanval zoeken. Toen Sparta vervolgens met negen man kwam te staan stond de wedstrijd helemaal op zijn kop. Thijs Mertens had enkele beledigende opmerkingen aan het adres van de leidsman en kon ook inrukken. Dat Oostrum vervolgens in het laatste kwartier deze overtal niet goed uitspeelde en het zelfs nog enkele kansen moest toestaan mogen ze zichzelf aanrekenen. Te gehaast werd het vijandelijke doel gezocht waar meer overleg op zijn plaats was geweest. Uiteindelijk floot de goed leidende arbiter Albers voor het laatst en konden beide ploegen een punt bijschrijven. Dat dit gemengde gevoelens opleverde was begrijpelijk maar uiteindelijk werd de prima eerste helft voor Sparta en de veerkracht van Oostrum in de tweede helft met 1 punt beloond. Volgende week staat voor Oostrum de uitwedstrijd tegen Leunen op het programma. Een derby die cruciaal is om aansluiting met de middenmoot te bewerkstelligen en weg te komen van de onderste regionen. Beste leder» van de afdelingen voetbal en korfbal van de S.V.O. Tijd: 20.30 Plaats: Kantine op het sportpark. Secretaris SVO Op maandag 18 oktober a.s. vindt de jaarlijkse ledenvergadering van de Sportvereniging Oostrum plaats. Schrijf alvast op in je agenda, notebook, harde schijf, zodat je er ook bij kunt zijn

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 12