Veteranen Oostrum - Veteranen Venray. Vandaag de eerste wedstrijd van het vaandelteam van de "oudjes" op eigen bodem, en dan ook nog uitgerekend tegen Venray, de topclub in de competitie. Natuurlijk wilden de mannen tegen Venray een scheidsrechter op leeftijd, die onpartijdig fluit en gerijpt is in derbyvoetbal op het scherpst van de snede, dan kom je al snel uit op Ruud (the Navigator), met al zijn voetbalervaring. Vandaag stond bloed,zweet en tranen op het progamma om eventueel een punt of meer uit de wacht te slepen. Binnen de minuut waren de tranen er al, Venray was opgestoomd naar het Oostrums penaltygebied, en er werd een overtreding gezien binnen de 16 meter, bijna iedereen was ervan overtuigd dat er een vrije trap gegeven zou worden voor Oostrum, tot verbazing van velen wees de scheidsrechter echter naar de penaltystip, Venray liet zich dit cadeautje niet ontnemen en liet Ramon der Sepp) kansloos. Een flinke domper op de wedstrijd en een sein voor Venray om vol gas te geven. De aanvalslinie van Oostrum, vandaag bestaande uit Gio der Bomber), Ton Roger Rabbitt), Alexander Speedy Gonzales), John (The Terminator), Peter il Tecnico) en Nic 't kilometervretertje) was de eerste helft eigenlijk alleen maar bezig met meeverdedigen en proberen om Venray af te stoppen, een echte aanval kwam er vanaf Oostrumse zijde niet. Ondanks het goede verdedigende werk van Martien de Stormram), Theo de onoverwinnelijke) Ben Hur, Henk d'n Alleskunner) en Ramon der Sepp) lukte het Venray om nog twee keer te scoren in een faire maar harde eerste helft, waarbij een enkele keer gefloten had mogen worden voor overtredingen van Venrayse zijde. Ramon der Sepp} was al geblesseerd geraakt nadat een Venraynaar hard was door gelopen op zijn nierstreek, toch wilde hij niet opgeven. In de rust werden de koppen bij elkaar gestoken met de bedoeling om meer rust in het spel te brengen en de kansen te creeren. Alexander Speedy Gonzales) was licht geblesseerd en werd vervangen door Paul Brutus). De tweede helft bracht in ieder geval meer dreiging van Oostrum wat toch resulteerde in een enkele goede kans, die jammer genoeg niet werd benut. Aan de andere kant werd nog twee keer gescoord in 15 minuten tijd, Ramon der Sepp) gaf aan niet meer verder te kunnen keepen met zijn opgelopen blessure, Nic 't kilometervretertje) nam zijn plaats in en Alexander Speedy Gonzales) kwam zodoende weer terug in het veld. De laatste twintig minuten kenmerkten zich door geweldig hard werken van Oostrumse kant met een prima soms op het randje van het toelaatbare, inzet. Jammer genoeg mocht dit niet meer resulteren in de bekende eretreffer. Uiteindelijk ging Venray met een 5-0 zege tegen naar de grote stad. Ramon( der Sepp) beterschap met de nieren, Henk d'n Alleskunner) beterschap met de rug, Peter il Technico) beterschap met de knie, en Alexander Speedy Gonzales) beterschap met de enkel, jongens deze week goed uitrusten want volgende week hebben we tegen de Beerse Boys de generale op de interland in Duitsland van 09 Oktober, waar we als vice-Weltmeister natuurlijk onze Oranje status moeten verdedigen. Ruud the Navigator) bedankt datje wilde fluiten vandaag.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 11