Toekomst van de Maas CUSTERS Beste tennis-juniorleden, Op Stationsweg 148, 5807 AD Oostrum 0478 - 691034, M - 06 - 12461935 Op donderdag 16 september houden IVN Geyste ren/Ven ray en Natuur Historisch Genootschap in het gemeenschapshuis van Oostrum een lezing over de toekomst van de Maas. Het Maasdal staat aan de vooravond van een ingrijpende metamorfose. In de komende decennia zal de rivier worden bedijkt en worden vele projecten uitgevoerd om ruimte voor de rivier te realiseren. In deze lezing wordt ingegaan op alles wat de rivier en haar oevers te wachten staat. In een met veel beeldmateriaal gevulde lezing worden de kansen en bedreigingen voor het Maasdal toegelicht en wordt ingegaan op geschiedenis, heden en verleden van dit bijzondere landschap. De lezing wordt gegeven door Keesjan van den Herik die al 15 jaar in opdracht van verschillende organisaties werkt aan vele Maasprojecten. De avond begint om 20.00 uur. De zomer vakantie is weer ten einde, dus gaat het tennisuurtje op donderdagavond weer van start. Vanaf donderdag 9 september kun je iedere week terecht op het tennispark de Spar. Er is dan begeleiding aanwezig. Deze avond wordt ingevuld met oefeningen en wedstrijdjes. De tijd is van 18:00-19:00. Tijdens de vakanties gaat het niet door en als het om 18:00 regent. Ben jij er ook weer bij?! We hopen het wel, want het is altijd erg gezellig en bovendien leer je er ook nog iets van! Ook niet-leden van tennisclub Oostrum zijn van harte welkom om eens te komen kijken op de tennisbaan op donderdagavond. Kijk op de nieuwe site www.tcoostrum.nl en onze hyves-site (http://tcoostrum.hyves.nl/voor meer informatie en voor onze lage contributies. Tot op de tennisbaan! TC Oostrum p.s. zet zondag 26 september maar vast in je agenda, want dan zal het nazomertoernooi voor de junioren plaatsvinden. Meer info volgt. dakbedekkingen VOOR AL UW DAKWERKZAAMHEDEN Slaver hofweg 2b Wanssum op afspraak, ook 's avonds lel. 0478-539020 www.haroldlenssenkeukens.nl s Harold LENSSEN

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 15