Laatste ADOR - dag zondag 26 september En ook al drinkt Mark 'Screbby' Broeren liever thee dan koffie, toch besloot hij om er in de 3de minuut maar alvast 1-0 van te maken. Op een assist van 'Bjorn-O', gewoon omdat het kon. Na die treffer ontspon zich een leuke wedstrijd, waarin SVO af en toe iets te slordig was om Leunen continue onder druk te houden en misschien zelfs de score verder uit te bouwen. Omdat 't Twed niet verder afstand nam, maar Leunen ais een echte Cadel Evans in het wiel liet zitten, kon het in de eerste minuut na rust zomaar 1 - 1 worden. Duidelijk was dat de oranje-hemden de thee beter hadden verwerkt dan de ideale schoonzonen. En nadat Leunen in de 70ste minuut zelfs op voorsprong kwam, gingen bij Oostrum alle alarmlichten op rood. Vandaag ging er niet worden verloren! En zoals alleen de echte topploegen kunnen, werd er gedurende 10 minuten gas gegeven wat direct resulteerde in drie treffers. Tussen de 74s,e en 80s,e minuut scoorden achtereenvolgens (in volgorde van opkomst) 'Sjarrel', 'Krullie' en Stef 'Messi' Fleurkens. Deze laatste maakte zijn faam direct waar door na een week van blessureleed op onnavolgbare wijze een assist te geven op zichzelf en beheerst de 4 - 2 te scoren. Verder een eervolle vermelding voor 'Bjorn-O' die deze wedstrijd vanaf de rechterflank van het middenveld de overige drie assists voor zijn rekening nam. Al met al was het bekertoernooi een zinvolle exercitie voor de ideale schoonzonen. Er werd aan de conditie gewerkt, geschaafd aan de tactiek, nieuwe spelers werden ingepast, het teamgevoel werd versterkt en het gaf inzicht in de mogelijkheden voor aankomend seizoen. Een seizoen dat aanstaande zondag wordt geopend met een wedstrijd tegen Heijen. De eerste ploeg die aan de zegekar moet worden gebonden op weg naar de beoogde successen. Rest niets anders dan alle supporters te bedanken voor de aanmoedigingen de afgelopen drie wedstrijden. Mooi om te zien dat jullie in zulke grote getalen aanwezig waren bij de eerste wedstrijden van de ideale schoonzonen en mooi om te zien dat ook jullie reikhalzend uitkijken naar de start van het seizoen 2010/2011. We gaan er samen iets moois van maken! Aostrum 2. yew^fdve^ert^ingy Beste kinderen, ouders en andere belangstellenden. Zoals jullie weten houdt ADOR helaas op te bestaan. We willen graag op een feestelijke manier afsluiten door voor de allerlaatste keer de ADOR - dag te houden. Op zondag 26 september is er op het grasveld rondom ons clubgebouw aan de Witte Vrouwenstraat, een kinderrommelmarkt voor alle kinderen van Oostrum (dus ook als je niet bij ADOR zit, mag je spulletjes verkopen). Verder zullen er ook allerlei andere activiteiten te doen zijn. We zullen jullie hierover binnenkort informeren. We starten om 11:00 uur en we sluiten de ADOR - dag om 13:00 uur af. We hopen jullie dus allemaal te zien op de allerlaatste ADOR - dag op zondag 26 september!! Groetjes Leiding en Bestuur van ADOR

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 8