ng! synthese Kom in bewegi In beweging zijn en blijven is goed voor de gezondheid maar bovenal is bewegen erg leuk! U ontmoet mensen en hebt plezier en gezelligheid met elkaar. Tevens heeft bewegen diverse voordelen: - voldoende lichaamsbeweging verkleint de kans op hart- en vaatziekten - een actieve levenshouding remt botontkalking - spieren worden sterker waardoor de kans op vallen afneemt. In de maand September 2010 kunt u 'gratis' kennis maken met alle beweegactiviteiten van Synthese voor senioren! Er is altijd wel een activiteit bij u in de buurt. Van county-linedans en Yoga en Tai-Chi tot Beweeg Bewust, er is voor ieder wat wils, voor ieder niveau en interesse. Een totaaloverzicht van de activiteiten in het kader van Synthese Seniorensport kunt u vinden op onze website www.synthese.nl onder het kopje Senioren/ Seniorensport Synthese. Onze professionele, enthousiaste lesgevers heten u vanaf 6 september a.s. van harte welkom bij één van onze activiteiten. Inschrijving is niet noodzakelijk, u kunt zich gewoon melden bij de lesgever(s) en aan alle gewenste activiteiten deelnemen. Geheel vrijblijvend uiteraard! Bezoek de activiteit of bel nu Synthese 0478-517300 voor meer informatie. Maak een sportieve nieuwe start en Kom in Beweging met Synthese! Kom in beweging tijdens de September Beweegmaand van Synthese! De bloemenactie van de van de Aostrumse Zangkompeneej staat weer voor de deur. Op kermiszaterdag zullen de leden van dit koor, op hun jaarlijkse traditionele rondgang, aan de inwoners van Oostrum een bloemetje te koop aanbieden. Met de kermis een bloemetje in huisdat moet kunnen. Op zaterdag 11 september a.s. is het weer zo ver. Tussen 11.00 uur en 13.00 uur zult u in de straten van Oostrum de leden van de Zangkompeneej aantreffen die hun beste beentje voorzetten om de bloemenactie voor hun vereniging te doen slagen. Dat kan echter alleen met hulp van die mensen die graag een bloementje in huis willen hebben. Mogen wij op uw hulp rekenen?! De Aostrumse Zangkompeneej valt niet meer weg te denken binnen de Oostrumse gemeenschap. En de jaarlijkse bloemenactie ook niét. Alvast hartelijk dank voor uw medewerking.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 17