SYNTHESE 0 n Op 25 september 2010 ook iets leuks organiseren met uw straat? Dat kan!!! Burendag is ieder jaar een unieke gelegenheid voor bewoners uit heel Nederland en dus ook uit ons eigen Venray om iets leuks te organiseren in en met de eigen straat of buurt. Het Oranjefonds beloont ieder "Goed idee voor de buurt" met een bedrag van 500,-- zodat het tot uitvoering gebracht kan worden. Daarnaast kunt u afhankelijk van uw idee, van Synthese ook nog een bijdrage ontvangen. Hierdoor hoeft u als bewoner alleen een eigen bijdrage te geven voor het eten en drinken op de dag zelf en krijgt u daar een geheel verzorgde en gezellige dag met uw eigen straat voor terug! Wat kunt u zoal doen of waar zou u aan kunnen denken? U zou kunnen denken aan het opknappen van een speelterrein in uw straat of buurt en dat aansluitend feestelijk te openen met een barbecue en gezellige muziek. Of misschien wonen er hele sportieve mensen in uw straat en lijkt het u leuk om de contacten te verbeteren door middel van een bijvoorbeeld een zeskamp. Wonen er juist veel verschillende culturen in uw straat of buurt, dan is een multiculturele maaltijd waarin ieder iets lekkers klaar maakt, misschien heel leuk. Zo zijn er talloze leuke ideeën voor die dag, maar kijk vooral naar waar u goed in bent, wat u leuk vind en waar u de mensen in uw straat mee bij elkaar kunt brengen. Dat is overal verschillend en voor iedere straat is iets leuks te bedenken!!! Voor ondersteuning en ideeën kunt u te allen tijde terecht bij: Diana Ummels van Synthese Tel. 0478 517317 d.ummels@synthese.nl Wacht hier echter niet te lang mee. Want hoe meer mensen iets willen, hoe drukker we het hebben en het zou jammer zijn als we u daardoor niet zouden kunnen ondersteunen. Probeer minimaal 3 buurtbewoners te prikkelen om dit mee te organiseren, dan maken we een afspraak en geven we uw idee vorm. Het hoeft allemaal niet groot en moeilijk te worden om leuk te zijn en wij zijn er om u hierin te helpen! KLACHTEN OVER BEZORGING Periodiek" tel: 582877. lj~ J Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met Wt*l- OTi*n)e CD Henseniusplein 2 Venray 0478-569789 Voorheen Kapsalon Leo Nooijen t§

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 17