VENRAY'S f MANNENKOOR VENRAY JUBELT! 1000 muzikanten en zangers vormen één geheel!! '1 Het programma ziet er als volgt uit: Meer dan 1000 muzikanten en zangers van vrijwel alle muziekgezelschappen en koren uit Venray gaan samen muziek maken in het centrum van Venray. Dit gaat gebeuren op het Schouwburgplein op zaterdag 17 juli, de dag na Venray Muzikaal Totaal. Deze bijzondere happening heet "Venray Jubelt" en vindt plaats in het kader van de viering van het 100 jarig bestaan van het Venray's Mannenkoor en het 150 jarig bestaan van Koninklijke Harmonie Euterpe. De organisatie is daarom ook in handen van beide verenigingen. Vanaf 16.00 uur zijn er op zes verschillende podia in het centrum van Venray optredens van koren, harmonieën en fanfares uit heel de gemeente Venray. Er zijn optredens van zang- en muziekverenigingen uit de verschillende kerkdorpen en Venray. Natuurlijk horen daar ook onze "nieuwe" kerkdorpen Geysteren, Wanssum en Blitterswijck ook bij! .Om 20.30 uur start er een "sterrentocht" vanaf de podia naar het schouwburgplein. Alle muzikanten en zangers maken zich op om samen één geheel te vormen. Vanaf 21.00 uur musiceren 1000 muzikanten en zangers gezamenlijk. Tijdens dit gezamenlijk optreden zullen zo'n 1000 muzikanten en zangers een aantal nummers ten gehore brengen. Dit is in venray nog nooit vertoond en wordt een spektakel om niet te missen! Vanaf 21.30 uur zijn er live optredens van lokale artiesten onder begeleiding van orkest FEZZ. De hele avond zult u op het Schouwburgplein onder het genot van een drankje en een hapje kunnen genieten van een muzikaal festijn. U wordt bediend door de leden van beide verenigingen! Koninklijke Harmonie Euterpe en het Venray's Mannenkoor nodigen iedere muziekliefhebber van harte uit. Een feest om niet te missen. De toegang is natuurlijk gratis en u bent van harte welkom! - -

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 19