Wederom kunnen we terugkijken op een geslaagde gezamelijke maaltijd. Woensdag 30 juni mochten we 32 gasten verwelkomen en klokslag 12 uur stond de soep op tafel. Dat zowel dames als heren kunnen eten en praten tegelijk bleek wel uit de gezellige sfeer die er gedurende de hele maaltijd heerste. Mede door de vele positieve reacties willen we voor de vakantie nog een keer voor u koken en wel op woensdag 21 ju/i a.s. Deze keer hadden we gedacht aan een lekker vakantie menu Mochten er mensen zijn die niet zo mobiel zijn rolstoel niet goed ter been maar toch graag willen aansluiten aan de dis, vermeld het op het inschrijfformulier en wij zorgen dat dit geen probleem hoeft te zijn. De kosten voor dit etentje bedragen 7.50 per persoon. <5raag bij opgave te voldoen. U kunt zich via de inschrijfstrook tot en met 19 juli opgeven De vrijwillige megjes uut de keuken. Wat komt er op tafel? Wie trekt er nog zondagse soep met daarin de echte balletjes van mergpijp Wij dus. Hierna een lekker pangafi/et visje met een frisse zomersalade en aardappelpartjesen tot slot een verrassingstoet je Niet vergeten'Samen eten is olie voor de vriendschap' Naam: Komt met perso(o)n (en) Wil(len) graag aansluiten aan de dis op woensdag 21 juli Is niet mobiel, maar wil wel graag komen. Dit formulier, met het bedrag inleveren voor 19 juli bij Dorpscentrum D'n Oesterham Dorps Service Centrum Watermolenstraat 1, 5807 HJ Ooitrum, Tel. 0478-581392, Tel. (beheerder) 0478-585682

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 17