Synthese Venray: Maatschappelijk Werk SYNTHESE Alzheimer Café Venray Met ingang van 1 juli aanstaande zijn de spreekuren voor het maatschappelijk werk gewijzigd. Voor een aanmeldgesprek kunt u persoonlijk of telefonisch, zonder afspraak terecht op: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Ons bezoekadres is Leunseweg 51 in Venray, telefoonnummer 0478 517317. U kunt een beroep doen op het maatschappelijk werk, wanneer er sprake is van problemen in het dagelijks leven. Met welke vragen kunt u bij ons terecht: - relaties: problemen met partner, ouders, kinderen, gezinnen, buren; - onderwijs: welke scholing, vragen over studiefinanciering, problemen met school; - verwerking: rouw, echtscheiding, mishandeling, seksueel misbruik; - problemen met alcohol, drugs, eten of medicijnen; - seksualiteitsvragen; - specifieke mannen- en/of vrouwenproblematiek; - geld: problemen met uitkering, uitgaven en schulden; - wonen: informatie en advies bij het vinden van onderdak, aanvragen van huurtoeslag; - werk: problemen op het werk, met collega's, burn-out, arbeidsongeschiktheid; - vreemdelingenproblematiek; - persoonlijke problemen: overspannenheid, depressiviteit, opkomen voor jezelf. Op maandag 12 juli 2010 is het Alzheimer Café Venray weer open. Het café is een maandelijkse informele bijeenkomst waar mensen met dementie, familieleden, hulpverleners en andere belangstellenden elkaar in een ongedwongen sfeer kunnen ontmoeten om ervaringen uit te wisselen en te leren over dementie en aanverwante thema's. Het thema voor deze avond is: Juridische zaken bij dementie. Gastspreker: notaris Mathijsen. Het Alzheimer Café Venray vindt plaats in De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. Inloop is vanaf 19.00 uur en aanvang van het programma is om 19.30 uur. De avond wordt uiterlijk 22.00 uur afgesloten. De toegang is gratis. Voor meer informatie kunt u bellen met het Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid telefoon (0478) 527066. <i<i

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 17