l1* 8. Overige Collecte 1 >00 Offerkaars 0,50 Noveenkaars 5'00 Trouwkaars of andere kaarsen op aanvraag Ansichtkaart 1>°0 Beeldje O.L. Vrouw van Oostrum 49,00 9. Bijzonderheden Doopsel, rouw trouw - en jubileumdiensten worden niet in rekening gebracht, indien voldaan is aan de minimumkerkbijdrage in de vier voorgaande jaren al sinds 2006!). Wanneer de gemiddelde kerkbijdrage over de vier voorgaande jaren beneden de minimumkerkbijdrage ligt, wordt de feitelijk ontvangen bijdrage in mindering gebracht op het verschuldigde bedrag. Een trouwpaar, al dan niet in onze parochie wonende, komt voor de vrijstellingsregeling in aanmerking, indien de ouder(s) conform de vastgestelde norm deelneemt aan de kerkbijdrage in Oostrum. Indien een van de ouders niet in onze parochie woont en niet deelneemt aan de kerkbijdrage van onze parochie, doch de andere ouder wel, dan geldt voor het in onze parochie wonende trouwpaar de vastgestelde vier-jaren-regeling. Aan deelnemers van de kerkbijdrage in de parochie van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum wordt op het tarief voor het vestigen van het eerste grafrecht een korting verleend ter grootte van de kerkbijdrage over de laatste vier jaren voorafgaande aan het overlijden. De minimale kosten voor 2010 blijven echter 300,00 NB: Sinds 2001 geldt de regel, dat nabestaanden het recht hebben om "gratis" maximaal 12 H. Missen binnen 3 jaar te laten doente bestellen voor hun overledene, indien en nadat voor die overledene de avondwake en/of uitvaartdienst in de parochiekerk van Oostrum heeft plaatsgevonden!!! Het Kerkbestuur O.L. Vrouw Geboorte Oostrum Oostrum, 2010 Henseniusplein 2 Venray 0478-569789

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 12