Aostrums Beachvolleybaltoernooi 2010 li ZONNEBLOEM ss sm» mm mm &.mm Zaterdag 26 en zondag 27 juni is het voetvolley en beachvolleybaltoernooi. Teams die op zaterdag meedoen met het voetvolley krijgen persoonlijk bericht over de aanvangstijd. Teams die op zondag meedoen met het beachvolley worden verzocht om zich om 10.00 uur te melden bij het wedstrijdsecretariaat in het Allemanscafé. De wedstrijden beginnen om 10.30 uur We hopen op een gezellig, zonnig en sportief weekend!! VC de Fles Op woensdag 16 juni vertrokken we met 10 auto's richting theetuin "De Roode Vennen" te Broekhuizen. Helaas waren er door omstandigheden een paar mensen die niet mee konden. We reden binnendoor door het prachtige groen, al sight-see-end naar de theetuin. Daar aangekomen konden we lekker uit de wind in voor ons gereserveerde tenten, in het zonnetje gaan zitten. Een kopje koffie en een heerlijk stuk taart gingen er wel in. Daarna kregen we al snel een lesje in muziek. Mariska Rijk (violiste) legde aan de hand van haar viool en daarnaast de grote altviool van Roy Sharpe de verschillen uit tussen de twee instrumenten. Toen brachten ze een paar gevoelige Russische liederen van componist Glinka ten gehore met Lucie Broeksteeg als pianiste bij het trio. Onder applaus werd dit beëindigd en toen werd het tijd voor een rustige wandeling door de tuin. Voor ieder een genot. Prachtige bloemen en planten in bloei. Het zonnetje deed de rest. Na heerlijk bijgepraat te hebben en na een glaasje fris als afsluiting gingen we huiswaarts. Het was weer een heel sfeervolle, gezellige middag. Wordt vervolgd

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 5