SYNTHESE Expositie bij Synthese Venray KOPIJ AANLEVEREN TOT MAANDAGAVOND 18.00 uur 2 3 Ciiëntcmdvivsbttmau Noord- crt Alhidvn t.imfuirg Van 18 mei tot 9 augustus is er een expositie met werk van Theo Houben en Arty Grimm in het kantoor van Synthese Venray. Theo Houben werkt met acryl op linnen. Hij is autodidact, met als kritische leermeesters o.a. Mirso Bayramovic, zijn eigen omgeving en bevriende schilders die elkaar wekelijks ontmoeten in het atelier. Hij heeft zijn eigen stijl gevonden in het schilderen van mens en kleur, met nu en dan uitstapjes naar een andere stijl. Tevens exposeert Theo Houben zijn verzameling zeefdrukken van Arty Grimm. Arty Grimm (Rotterdam, 1950) volgde haar opleiding aan de Art Academy in Jakarta. De meeste werken van Arty Grimm zijn een innerlijk gevecht. Het blijft telkens een uitdaging. Arty werkt vanuit impulsen, schildert vanuit haar buik en vanuit sferen. Het kunstwerk stelt zich stilzwijgend op. Het heeft geen woorden nodig, hoeft niet benoemd te worden. Het kantoor van Synthese ligt aan de Leunseweg 51 te Venray. In het openbare gedeelte van het gebouw is de expositie te zien tijdens de openingstijden en wel van maandag t/m donderdag van 9.00 - 12.30 en van 13.00 - 17.00 uur. Het ook mogelijk de expositie in het kantoor op de eerste etage te bekijken op dinsdagavond van 18.00 - 20.00 uur en op vrijdagmorgen van 9.00 - 12.30 uur, maar deze kantoorruimtes zijn alleen op afspraak toegankelijk. U kunt hiervoor een afspraak maken via tel 0478-517317. Kijk ook op www.synthese.nl. Maatjes Noord-Limburg is een dienst van het Cliëntenadviesbureau Noord- en Midden Limburg, een organisatie die zich sterk maakt voor volwaardig burgerschap van mensen met een psychiatrische achtergrond. Maatjes Noord Limburg koppelt vrijwilligers aan deze cliënten. Dit jaar bestaat Maatjes 10 jaar en naar aanleiding hiervan wordt er op 4 juli 2010 een feest georganiseerd dat mede mogelijk gemaakt wordt door DAC Venray, Rooyse Wissel, diverse ondernemers Venray, vele vrijwilligers, Oranje Fonds, Barto's, Wonen Venray en Cliëntenadviesbureau NML. Hierbij danken wij alle vrijwilligers voor hun inzet om Maatjes Noord Limburg mogelijk te maken en we hopen nog heel lang door te kunnen gaan. Wilt u ook vrijwilliger worden, meldt u zich dan aan bij Cliëntenadviesbureau NML, Sylvia Hermsen, tel. 0478-527280, email m3atjesnoorclljmburc1@cabr5ml.nj. site www.cljentenaclviesbureau.nl. <3

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 23