Verslag veteranen GFC '33 - veteranen Oostrum li Met een weekje vertraging uiteindelijk dan toch het verslag van de wedstrijd in en tegen Grubbenvorst. Op de eerste echte warme voetbalzaterdag van het jaar togen we naar Grubbenvorst. De Grubbenvorstenaren hadden ogenschijnlijk een hoogtestage in een ver warm land achter de rug, ze oogden tijdens de warming up zo fit als een hoentje, terwijl de Aostrummers duidelijk last hadden van de warmte. De wedstrijd startte om 16.30 uur met een temperatuurtje waarbij de gemiddelde veteraan al aan de welbekende derde helft denkt. De Grubbenvorstenaren startte met goed verzorgd spel aan de wedstrijd en wisten elkaar blindelings te vinden, Aostrum voetbalde redelijk mee zonder een echte kans te krijgen, aangezien we de eerste helft maar elf man hadden moest er zuinig worden omgesprongen met de krachten. Na een verre inworp van Theo d'n Dakhaas) van de Pas, en een klutsbal die hierop volgde waarbij de bal over de uitgekomen keeper van Grubbenvorst stuiterde toonde Martien de Stormram) Wijnhoven zich de meest attente van alle spelers en tikte de bal beheerst binnen 0-1. De achterstand was voor Grubbenvorst het sein er nog een schepje bovenop te doen en nog voor de theepauze stond de stand gelijk 1-1 Deze goal kwam eigenlijk een beetje uit de lucht vallen aangezien het schot van de Grubbenvorster spits naast de goal zou gaan, Ramon der Sepp) Brauer dacht dat de bal binnen de palen zou belanden en hij pareerde het schot, waarbij de bal in de rebound in de voeten van de tegenstander kwam die simpel in kon tikken. Piet Fredje R.) Fleurkens en Leo Van) Basten gingen met een opgelucht gevoel naar de kleedkamer, een gelijkspel met de rust was het maximaal haalbare. Tijdens de rust kwam Henk der Mannschaftsfuehrer) van Goch de gelederen versterken. Over de tweede helft zullen we niet te lang stilstaan, ondanks de inbreng van bovenstaande verse kracht, was er bij de overige veteranen een black out, persoonlijke fouten, moegestreden veteranen, elkaar niet meer vindende veteranen etc. etc., leidde uiteindelijk tot een verdiende 5-1 nederlaag. In het AMC hebben we met een groepje later op de avond gezien hoe Inter de Champions League won, nu weten we in ieder geval wat we in het nieuwe seizoen anders moeten doen. Nog een toernooi in America voor de boeg en dan gaan de veteranen even rust nemen en toewerken naar het nieuwe seizoen. Dit jaar niet veel gewonnen, wel veel plezier gehad, een prima teamgeest, dit is het allerbelangrijkste. KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" te/: 582877. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Reet en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 21