Spetterend competitieslot SVO 2 Oostrum 2 - SVEB 2 7-1 Zondag 9 mei 2010. Slotdag van een tot dan toe succesvol verlopen seizoen voor de ideale schoonzonen. En op deze slotdag kwam de nummer 11 van 4J, de nerazzuri's uit Broekhuizen(vorst), op bezoek in Oostrum. Een ploeg waar op sportpark 't Venneke met 0-4 van was gewonnen en waar normaliter ook vandaag de drie punten tegen moesten kunnen worden behaald. En mochten de drie punten vandaag in eigen huis worden gehouden, zou SVO 2 op een keurige tweede plaats de competitie eindigen. Chapeau! 'n c'eze wedstrijd was er uiteraard een basisplaats ingeruimd voor Huub Matje Direks, die vandaag zijn laatste wedstrijd met de ideale schoonzonen zou spelen. Hij zal volgend seizoen een stapje terug doen en een ander team van de SVO gaan versterken. Maar dan de wedstrijd....goed en wel begonnen gebeurde er iets onwaarschijnlijks. Na 9 minuten spelen moest Sjors 'Jordi' Gommans voor het eerst in vijf wedstrijden weer eens vissen! Gelukkig was het lidmaatschap van Het Alvertje nog net niet opgezegd, dus gebeurde dit nog met vergunning, maar wennen was het wel! Jordi hengelen en SVO op een 0-1 achterstand! Het leek wel of 't Twed deze tegentreffer nodig had om wakker te worden, want na dit doelpunt was iedereen aan Oostrum-zijde messcherp. Dit terwijl dat voor het doelpunt niet gezegd kon worden. En zoals het grote ploegen betaamt, werd er even gas gegeven om orde op zaken te stellen. Stel je voor dat de Blauwpoten uit Vors ook nog gingen denken dat er iets te halen viel hier in Oostrum? Daar mocht geen sprake van zijn! En dus was spits Kees 'Fandefan' van de Ven tweemaal het goudhaantje door in minuut 12 en 13 eerst de 1-1 en vervolgens de 2-1 te scoren. Oostrum op voorsprong en goede zaken voor Fandefan in de strijd om de Trofeo Pichichi, de topscoorderstitel van SVO 2. Omdat de gedachten van de ideale schoonzonen vervolgens meer naar de worst van Biermann en de pintjes van Toon gingen, viel er in het vervolg van de eerste helft geen doelpunt meer te noteren. Wel werden er nog een aantal prachtige aanvallen op de groene mat gelegd, waaruit maar weer eens bleek dat er op dinsdag- en donderdagavond geen grassprietjes worden geteld. En na de rust zou dit geval van doelpuntenimpotentie ook ruimschoots worden goedgemaakt. En zo werd aan de tweede helft begonnen met een 2-1 voorsprong. Het publiek bakte zich ondertussen nog maar eens een speklapje, bestelde zich een biertje en ging er eens goed voor zitten. De verwachtingen voor deel twee waren hoog gespannen. Aangezien Fandefan zijn topscoorderstitel vandaag helemaal zeker wilde stellen, startte hij fel en scherp aan de tweede helft. En zoals jullie wellicht weten laat een scherpe Fandefan zich door niets of niemand tegenhouden. Hij was het dan ook die in minuut 58 de 3-1 liet aantekenen. Tweede plek binnen en wedstrijd gespeeld! Maar na deze derde treffer was het vat nog lang niet leeg. Eerst liet Roy 'Krullie' van Delft zien waarom hij een vaste waarde voor SVO 2 behoort te zijn door na 70 minuten de 4-1 te scoren. Lekker doelpunt! Maar nog altijd geen antwoord op de vraag waar de bijnaam Krullie vanaf komt. Misschien een prijsvraag voor volgend seizoen? En alsof 4-1 nog niet genoeg was deden daarna de Fleurkens brothers, Peerke en Steffa, een duit in het zakje. Twee duiten zelfs! Deze keer met Steef 'Steffa' als aangever en Peter 'Peerke' tweemaal als afmaker. De manier hoe de tweede treffer van Peerke werd voorbereid was wonderschoon! Messi-waardig! En zo werd de stand in minuut 73 en 78 via 5-1 naar 6-1 getild. Een zevenklapper hing in de lucht! Tot slot werd de laatste treffer van dit seizoen gescoord door de aanvoerder van SVO 2. Corner van Krullie en kletsende kopbal van Roy 'Keptun' de Kleijn in de verre hoek. Zevenklapper vol gemaakt en wedstrijd afgelopen! Een mooi einde aan een prachtig seizoen! En voor seizoen 2010 2011 liggen de bouwstenen klaar. De doelstellingen worden wellicht bijgesteld, het team zal licht veranderen, maar de motivatie, drive, het plezier en de 'schik' zullen hopelijk hetzelfde blijven. Bedankt voor jullie steun en hopelijk tot volgend seizoen! Aostrum 2.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 27