Naast het behalen van een prachtig kampioenschap van ons standaardelftal in ons Jubileumjaar 2010: SV Oostrum 75 jaar, gaan we een week voor het grote Jubileumweekend eerst nog in het Pinksterweekend van 22 en 23 mei a.s. voor de 9e keer een Internationaal A1 - toernooi op sportparkDe Sparspelen, waar in totaal 10 teams aan deelnemen. Deelnemende teams zijn Herpinia winnaar van vorig jaar - Keijenburgse Boys - Belfeldia - Achilles '29 - VV Zeddam - W Limmen - SV Harfsen - Tus Preussen-Vluyn 09 uit Duitsland - Dorchester Town FC uit Engeland en SV Oostrum zelf. Doelstelling van het toernooi is om de jeugd een afscheid aan te bieden vanuit de jeugdafdeling voordat zij overgaan naar de seniorenafdeling. Op vrijdagavond 21 mei arriveren de teams op het sportpark en vindt wat later op de avond tegen 22.00 uur de loting van de poules plaats maar op de zaterdag wordt om 9.45 uur het toernooi officieel geopend en om 10.00 uur starten de eerste wedstrijden. Er wordt gespeeld in 2 poules. Tussen de wedstrijden door zijn er diverse ludieke acties zoals penalty's schieten maar dit jaar gaan we ook weer cabrio "rossen"vanaf een bepaald punt proberen de bal in de cabrio te schieten. Maar natuurlijk ligt het accent op het voetballen en kunnen toeschouwers genieten van het echte toernooivoetbalwaar winst en verlies vaak dicht bij elkaar liggen. Afgaande op de vorige edities staat de gezelligheid onder de teams ook hoog op de agenda. Op de zaterdagavond is een groot warm buffet. Er wordt gedurende het toernooi op het sportpark overnacht. Op zondagmorgen na het ontbijt beginnen de laatste poulewedstrijden om 10.30 uur. Vanaf 13.30 uur worden de finales gespeeld en de uiteindelijke Cup winnaar is rond 16.15 uur bekend waarna aansluitend de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Tijdens het toernooi zal er ook een grote loterij zijn met prachtige sportieve prijzen waarbij u mag denken aan allerlei sportartikelen die met het voetballen te maken hebben. U bent welkom op ons prachtige en gezellige Sportpark "De Spar"in Oostrum. OOSTRUM-CUP 2010 t/e/MAY

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 25