SV Oostrum Senioren Programma Wedstrijdverslag 08-05-10 3ËL Veteranen Oostrum - Veteranen Elsendorp Vrijdag 7 mei Zaterdag 15 mei Veteranentoernooi in Oostrum, aanvang 13.00 uur, bijeenkomst 12.30 uur Deelnemers: SVOC '01 - SV Merselo - America - Ubbergen - Eintracht Emmerich - SV Lullingen - SVO 6 - SVO veteranen. Zondag mei S.V. Oostrum 4 - IVO 7 11:30 Als je vanuit Limburg naar Noord-Brabant rijdt en je passeerd de provinciegrens dan staat er een bord met de tekst Provincie Noord-Brabant. Als je vanuit Noord Brabant naar Limburg rijdt en je passeerd de provinciegrens dan staat er een bord uS met 0,0 tekst de Liml:)ur9ers heten u welkom in de Provincie Limburg. sPe'ers u'* Elsendorp kregen meteen in de gaten dat de veteranen van Oostrum echte Limburgers zijn, ze werden zo welkom ontvangen dat ze mochten voetballen naar hartelust. Voor aanvang van de wedstrijd was het nog even zoeken naar een scheidsrechter, in dit geval werd gekozen voor een man met een ruime carierre in het veteranenvoetbal en iemand die wekelijks in de kleedkamer een analyse geeft over wat er beter kon en waar het aan lag, dus een betere scheids kun je eigenlijk niet wensen, uiteraard praten we hier over Ruud (Asprootje) Engels. Elsendorp begon getergd aan de westrijd, aangezien ze een reeks van 16 overwinningen op rij vorige week hadden zien stranden in en tegen Venray, Oostrum wist zich er eigenlijk niet zoveel raad mee en liep meer achter de tegenstander aan dan dat we zelf in ons spel kwamen, door een aantal simpele persoonlijke fouten waarbij de directe tegenstander alle ruimte werd gegeven stond het met rust al 0-3. Hiertegenover stonden toch enkele goede mogelijkheden van de aanvalslinie bestaande uit Ton (Roger Rabbit) Arts, Henk( der Mannschaftsfuehrer) van Goch en Willem Koele Killer) Verheijen en Frank Technisch Talent) Klaassen, de laatste halte kon echter niet worden geslecht mede door de goede keeper van Elsendorp. In de rust volgde nog een aantal tips van Piet( Fred R.) Fleurkens en Leo (VAN) Basten. Jammer genoeg was de tweede helft niet veel beter van Oostrumse zijde, alhoewel Willem(Koele Killer) Verheijen 2 mooie doelpunten aan zijn moyenne kon toevoegen, wist Elsendorp nog 6 keer te scoren. Uitslag 2-9. Een collectief falen vandaag van de hele ploeg, het toernooi van volgende week zit al in de hoofdjes dus laten we onze coaches daar maar eens zien dat vandaag een vergissing was. Ruud nogmaals bedankt voor je goede leiding en voor het hilarische moment, om na een aanmerking van een speler van Elsendorp op jou beslissingen, te vragen of hij liever zelf wilde fluiten als hij toch alles beter wist, zo lost een top scheids dat op klasse!! Kronenberg3 - S.V.Oostrumö 3-4 Zaterdag 8 mei S.V. Oostrum Vet. - Elsendorp Vet 2-9 Zondag 9 mei S.V. Oostrum 1 - Bavos 1 3-1 S.V. Oostrum 2 - SVEB2 7-1 S.V. Oostrum 3 - HRC'27 2 3-1 S.V. Oostrum 4 - TOP'27 2 3-4 BW'27 2 - S.V. Oostrum 6 0-0 Venhorst DA1 - S.V. Oostrum DA1 0-0

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 9