www.75jaarsvo.nl Kleurwedstrijd Het grote feest van SVO komt steeds dichterbij en bij feestjes horen cadeautjes natuurlijk! Op onze mooie jubileumsite www.75jaarsvo.nl kun je kleur- en knutselplaat downloaden waarmee jij mooie prijzen kunt winnen. Het enige wat je hoeft te doen is de kleurplaat uitprinten en er een mooi kunstwerk van maken door te kleuren, knippen en plakken. ledereen onder de twaalf mag meedoen aan deze leuke wedstrijd. Dus...doe je best, maak er iets moois van en lever vervolgens het resultaat vóór 20 mei in bij Liset van der Wal, Buitenhof 40 in Oostrum. De winnaar van deze wedstrijd wordt bekend gemaakt tijdens het jubileumweekend! Voor meer informatie kun je terecht op de speciale jubileumwebsite. Fotowedstrijd Het is jullie vast niet ontgaan...in het laatste weekend van mei vindt er een spetterend feest plaats op het sportpark in Oostrum. SVO bestaat dit jaar namelijk 75 jaar en dat gaat goed gevierd geworden! Ben je zelf vaak te vinden op het voetbal- of korfbal veld en zie je daar momenten voorbij komen die je met anderen zou willen delen? Let dan goed op! Als jij een mooie foto maakt van zo'n leuk, bijzonder of grappig moment op het sportveld, dan maak je kans op een mooie prijs! Dus...ben je twaalf jaar of ouder, zorg dan datje op scherp staat. Hou je camera of mobieltje bij de hand en schiet op juist moment! Stuur de foto vóór 20 mei door via www.75jaarsvo.nl Alle ingezonden foto's zullen te zien zijn op de jubileumsite www.75jaarsvo.nl waar ook meer informatie te vinden is over de wedstrijd en de prijzen. De winnaar wordt bekend gemaakt tijdens het jubileumweekend. Grote kleur- en fotowedstrijd doe mee!

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 12