Adressen Speeldagen Wat wij te bieden hebben. Marian Zeelen- Begas Tel: 0478-594380 E- mail: eefzeelen@home.nl PR Wedstrijd zaken Frans v. Erp Tel: 0478-581962 E-mail: vanerp12@home.nl Website: www.jbcvenray80.nl Een sport en recreatie beleving voor iedereen van 10 totjaar Secretariaat jBcvenrayso Gedurende Op dinsdag Op zondag Gedurende gespeeld in het buitenseizoen apr. t/m okt. van 19.00 tot 21.00 uur van 10.00 tot 13.00 uur het winterseizoen wordt binnen een verwarmde accommodatie. Spelregels in het kort 1. Het team die de toss gewonnen heeft (team A) tekent een cirkel van 35 tot 50 cm op de grond, een speler van dit team werpt het but (houten doelballetje) van uit de cirkel, uit, op 6 tot max. 10 meter van de cirkelrand en werpt onderhands en met beide voeten in de cirkel en op de grond, een boule, zo dicht mogelijk bij het but. 2. Een speler van team B probeert nu zijn boule bij het but te werpen. De boule van team A mag hierbij weggeschoten worden, of het but mag met de boule verplaatst worden. Team B blijft proberen dichterbij het but te komen tot het gelukt is. 3. Komt de boule van team B dichterbij, dan is team A weer aan de beurt om dichterbij te komen, ook zij gaan hiermee door tot dit gelukt is. Kom gewoon eens kijken op een van de speeldagen. Om eens te zien hoe er gespeeld wordt en om even de sfeer te proeven, mee spelen kan ook. Wij zorgen voor boules en enthousiaste begeleiding. Onze les programma's, Leer de spelregels en de basis tactiek, ervaar dat er meer in zit als alleen een balletje gooien. Meld je hier voor aan. Wedstrijdtraining Doelgerichte training van techniek en spelverbetering. t.b.v. het spelen van toernooien en competities Deelname aan diverse toernooien, wedstrijden en competities Zie hiervoor het jaarprogramma verderop in de ze folder Wedstrijden voor gasten Wil je met je familie, vrienden, of collega's eens iets leuks doen, kom dan Petanque spelen op onze baan. Wij kunnen zorgen voor boules en een of meerdere begeleiders. Hiervoor wordt een kleine vergoeding gevraagd. Lidmaatschap en wedstrijd licentie. Van de Nederlandse Jeu de Boules bond NJBB ®oeo 4. 6. Zo blijven de teams afwisselend werpen totdat een van de teams geen boules meer heeft. Vervolgens probeert het andere team met de resterende boules dichterbij het but te komen dan de boules van de tegenpartij. Iedere boule die dichterbij het but ligt dan de beste boule van de tegenpartij telt voor 1 punt. Het team dat de werpronde heeft gewonnen, maakt op de plaats waar het but ligt opnieuw een cirkel, en gooit hier vandaan het but weer uit en plaatst de eerste boule. de tegenstander is nu weer aan de beurt om te verbeteren. Het team dat als eerste totaal 13 punten behaald in de diverse werpronden is winnaar.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 23