Bestel nu uw kaarten voor het jubileumconcert van koor Harmony r In oktober 2010 bestaat koor Harmony uit Oostrum 35 jaar! Ter gelegenheid hiervan willen wij op zaterdag 9 oktober om 20.00 uur een jubileumconcert "Together in Harmony" geven in de schouwburg van Venray. Wij zijn erin geslaagd om de bekende pianist Cor Bakker te contracteren, dus het belooft een spetterend concert te worden. Ook zullen aan dit concert harmonie Sub Matris Tutela en het tamboerkorps uit Oostrum hun medewerking verlenen. Cor Bakker werd landelijk bekend door zijn optreden in "De schreeuw van de Leeuw". Van 1989 tot 2000 was hij de vaste pianist van het Metropole Orkest. Nog steeds is Cor Bakker wekelijks op de televisie te bekijken en te beluisteren bij Paul de Leeuw waar hij niet alleen orkestleider is van een 10-koppige band maar ook nog eens rechterhand van Paul de Leeuw door zijn muzikale grappen. Cor Bakker werkte samen met internationale artiesten als Oleta Adams, Al Jarreau, Michel Legrand, Lionel Richie, Shirley Bassey, en nationale artiesten als Karin Bloemen, Simone Kleinsma, Mathilde Santing, Brigitte Kaandorp en Jenny Arean. Ook bracht hij enkele cd's uit. In 1996 werd hij onderscheiden met een Gouden Harp en in 1997 won hij de Gouden Notenkraker. Koor Harmony beschouwt het als een eer en hoogtepunt dat ze samen met de bekende muzikant Cor Bakker in de Venrayse schouwburg een jubileumconcert mag verzorgen! Koor Harmony uit Oostrum is opgericht in oktober 1975. Oorspronkelijk was het koor een jongeren- koor, maar vooral de laatste jaren uitgegroeid tot een koor met een breed repertoire. Incidenteel wordt er nog een mis opgeluisterd, maar momenteel treden wij meer op tijdens festivals en speciale gelegenheden, zoals op 17 juli tijdens "Venray Jubelt". Koor Harmony is een gezellig koor en bestaat uit ongeveer 30 vrouwelijke leden. Vanaf augustus 2007 is John Wauben uit Beesel de dirigent. Met zijn grote passie voor muziek en een wijziging van het repertoire timmert het koor aan de weg De Oostrumse harmonie Sub Matris Tutela mag zich inmiddels tot de landelijke top rekenen. Het orkest staat sinds 1 maart 2001 onder leiding van Betty Bartels. Sinds 2007 speelt het orkest in de 1e divisie en bestaat het orkest uit gemiddeld 60 muzikanten. Het tamboerkorps staat sinds begin 2008 onder leiding van Hans Simons. Kortom het wordt een bijzonder concert waarbij de combinatie van kwalitatief hoogstaande amateur-zangers muzikanten en professionele artiesten voor een juiste balans zorgen. Natuurlijk hopen we ook dat u bij dit bijzondere concert bent en daarom bieden wij u de gelegenheid om voor 30 april 2010 kaarten te bestellen a 18,50 bij Carolien Wennekers wennekersc@hotmail.com. telefoon 0478-511995. Hopelijk tot ziens! In de week van 3 t/m 9 mei zijn er geen lessen en repetities.Voor de leden zie Nieuwsbrief/website. Agenda: 15 mei Inzamelen oud papier 29 mei Inzamelen oud papier 30 mei Mariaprocessie Koor Harmony HARM' OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 17