7 j ACTIEF Oostrum ontsnapt aan puntverlies in derby DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM. Limburg Lijstaanvoerder Oostrum moest in de thuiswedstrijd tegen SV United diep gaan om geen schade op te lopen in de strijd om de titel. In een enerverende derbystrijd viel de winnende treffer pas drie minuten voor het einde van de wedstrijd: 2-1. Hoewel SV United zich dit jaar al vroeg in veiligheid heeft gespeeld en de club de competitie rustig uit kan voetballen, maakte de fusieclub het Oostrum deze wedstrijd nog bijzonder lastig. De eerste goede kans van de wedstrijd was voor de gasten. Rechterspits Willem Peters wurmde zich door de Oostrumse verdediging maar zag de bal van zijn voeten geplukt worden door doelman Ralph Kessels. Beide ploegen zochten geduldig naar openingen om hun aanvallen te plaatsen. Doordat zowel Oostrum als United het verdedigend goed voor elkaar hadden waren uitgespeelde kansen schaars in de eerste helft van de wedstrijd. Voor de thuisploeg misten Stan Janssen en Chris Wilschut oog in oog met doelman Marco Rutten van United. Ook de gasten waren een paar keer dicht bij de openingstreffer maar tot tweemaal toe ging een voorzet voor het Oostrumse doel langs zonder dat iemand de bal binnen wist te lopen. Met de zogenaamde brilstand op het bord konden beide ploegen de kleedkamers opzoeken. In de tweede helft duurde het niet lang voordat de wedstrijd opengebroken werd. Een voorzet van linksback Frank Frederix bereikte Chris Wilschut die met zijn rug naar het doel toe stond. De jonge spits nam de bal prachtig met buitenkant voet in een beweging mee om zijn directe tegenstander en punterde de bal in de lange hoek: 1-0. Lang kon Oostrum echter niet van de voorsprong genieten. Een vrije trap van aanvoerder Tom Theeuwen werd door Uniteds topscorer Joost Jenneskens tot doelpunt gepromoveerd. Dat dit volgens grensrechter Barry Cornelissen in buitenspelpositie gebeurde vond geen gehoor bij de arbiter en dus was de stand weer in evenwicht: 1-1. In het laatste kwart van de wedstrijd golfde het spel op en neer en creëerde met name Joost Jenneskens een aantal goede kansen voor zijn ploeg. Uitstekend keeperswerk van Ralph Kessels hield Oostrum in deze fase op de been waardoor de ploeg hoop mocht blijven houden op de overwinning. Bij Oostrum was inmiddels de licht geblesseerde Roy Willems binnen de lijnen gekomen om met zijn lengte van meer dan twee meter als stormram te gaan fungeren. De nieuwe strijdwijze leverde bijna succes op toen Willems de bal op de rand van het strafschopgebied kon aannemen en de inlopende Rik Schlepers vond. Het schot van de middenvelder verdween echter via een been van een verdediger naast de verkeerde kant van de paal. Een paar minuten later maakte Schlepers zijn misser goed door een opspringende bal met een gave omhaal achter de kansloze Marco Rutten te schieten: 2-1. Met veel inzet trok Oostrum de kleine voorsprong in de laatste minuten van de wedstrijd over de streep. Doordat de titelconcurrenten allemaal puntverlies leden heeft Oostrum zeer goede zaken gedaan in de strijd om de titel. Komende zondag staat de wedstrijd in en tegen Holthees op het programma. Lezing over "Kleding en kleur advies" Datum: dinsdag 20 april 2010 Plaats: d'n Oesterham, Oostrum Aanvang: 20.00 uur Er goed uitzien, Je goed voelen, Zelfverzekerd zijn. Wie wil dat niet Welke kleur en welke stijl past het beste bij mij? Mevrouw Angelique Vaessen zal jullie hier alles over vertellen. Dus kom naar deze avond en "miskopen" zijn verleden tijd. HHI I fSthoTek vJ0v*enrMwert

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 9