Wedstrijdverslag Veteranen Oostrum - Merselo Na de uitslagen van de afgelopen wedstrijden, twee keer een gelijkspel en 6 doelpunten in deze twee wedstrijden, was er een prima sfeertje in de ploeg en het "onoverwinnelijke" gevoel om geen punten te verspelen was duidelijk aanwezig. De wedstrijd stond onder leiding van de uitstekend fluitende John van Bergen, vanuit Merselo zijde was er zelfs een afgevaardigde die zelf in de eerste en tweede klasse fluit om te beoordelen hoe het aanstormende scheidsrechterstalent deze test zou doorstaan, ik heb begrepen dat er een uitnodiging vanuit Zeist onderweg is om Pol van Boekei op te volgen als A-scheidsrechter op het hoogste niveau. Oostrum begon sterk aan de wedstrijd, echter na 5 minuten moest Giovanni (der Torjager) al geblesseerd van het veld af met een onwillige bovenbeenspier, hij werd vervangen door Ton Roger Rabbit). Oostrum had de eerste helft een overwicht waarbij Wien der Spargelkoning) een afgemeten kopbal gaf die door de verdediging van Merselo ternauwernood uit de kruising kon worden gekopt. Vlak hierna was er een prachtige actie van Henk waarbij het leek of de bal over achterlijn was, echter de scheidsrechter en lijnrechter konden dit niet duidelijk waarnemen, hierdoor bleef de 0-0 op het scorebord staan. De verdediging had Merselo prima in de tang, een gevaarlijke kans leverde een schot tegen de paal op waarbij de weer prima keepende Ramon der Sepp) ook geslagen was, een gelukje aan Oostrumse kant. Enkele voorhoedespelers hadden in de eerste helft het vizier niet helemaal scherp staan waardoor de rust inging met 0-0. De rust werd door Piet de tactische variant van J.C.) en Leo VAN Basten gebruikt om duidelijk te maken dat er 3 punten te halen waren vandaag. Dit was niet aan dovemansoren gericht. Paul Brutus de onoverwinnelijke) kwam erin in plaats van de over het hele veld zwervende Rob de blanke Giovanni van Bronckhorst). Binnen enkele minuten was Wien der Spargelkoning) met een schot op de lat dicht bij de openingstreffer. Na een afgemeten voorzet van Ruud Roed Roed) kopte wederom Wien (der Spargelkoning), ditmaal viel de terechte openingstreffer. Hierna ontspon zich een open wedstrijd, Merselo moest nu komen, dit resulteerde in de tweede helft tot een prima redding van Ramon( der Sepp) en twee schoten die net naast gingen. Oostrum stelde hier een flink aantal kansen tegenover Ton (Roger Rabbit), Sjoerd de tweelingbroer van Demy de Zeeuw), Alexander Speedy Gonzales) en Alex The Terminator) hadden echter allemaal het vizier niet helemaal op scherp staan. Het overwicht was zo groot dat er toch nog goals in d lucht hingen, uiteindelijk scoorde Ton Roger Rabbit) in tweede instantie een schitterende goal en werd het uiteindelijk dik verdiend 3-0 door Henk Der Mannschaftsfuhrer) na een mooie combinatie met Alexander (Speedy Gonzales) en Ton (Roger Rabbit). Jongens PROFICIAT 3 PUNTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Volgende week op naar Leunen, vertrektijd volgt nog

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 15