STICHTING DORPSRAAD OOSTRUM Hoefslag 3, 5807 BT, OOSTRUM Tel. (0478) 510713, e-mail: dorpsraadoostrum@home.nl Internet: www.dorpenvenrav.nl Concept notulen van de openbare vergadering van dorpsraad Oostrum Datum: 9 maart 2010 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet de aanwezigen welkom. 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Het overzicht wordt door de secretaris toegelicht. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 9 februari De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 5. Gebiedsgericht werken De geplande vergadering van 2 maart is opgeschort. De stukken van de dorpsraadvergadering kunnen in het vervolg naar Mevr. A. Timmermans, de nieuwe secretaresse van het gebiedsgericht werken bij de gemeente. Alle informatie over gebiedsgericht werken zullen via mevr. A. Timmermans gaan lopen. 6. Dagelijks Bestuur Mondeling verslag dorpsradenoverleg 1 maart Op de agenda stond de toekomstige sluiting van de basisscholen in de kleinere dorpen. De centrale medezeggenschapsraad van de SPOV moet nog een uitspraak doen. Dhr. P. Kroft van vrijwilligerscentrale Match, heeft informatie verstrekt over deze organisatie en welke mogelijkheden het biedt voor dorpsraden en verenigingen. Overige activiteiten Kascontrolelid dhr. H. Manders wordt vervangen door dhr. T. van de Pas, en zal samen met dhr. H. Berkel de kascontrolecommissie vormen over 2010. 7. Openbare Ruimte Wat betreft de speeltoestellen moet er geïnventariseerd worden wat er nu staat. Vervolgens wordt er bekeken wat en voor welke doelgroep er nu iets nieuws gaat komen. Dit heeft ook te maken met wat er vervangen gaat worden en met het aanbod van toestellen door de gemeente. De vervangende lampen voor de verlichting van de "O" op het dorpsplein zijn binnengekomen. De verlichting zal door de leverancier in orde worden gebracht Inzameling plastic verpakkingsmateriaal. De huidige ondergrondse container heeft een capaciteit van 3 kubieke meter. Er wordt in maart een bovengrondse container bij geplaatst met een capaciteit van 5 kubieke meter. De containers worden op maandag, woensdag en vrijdag leeggemaakt. Op maandag en op vrijdag wordt afval naast de containers afgevoerd door de NLW. Tussentijds worden er controles uitgevoerd door een toezichthouder.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 7