iX SOedc f*" SYNTHESE i Aan alle inwoners van Oostrum Deze week (vanaf zondag 28 maart) worden huis aan huis de enveloppen van de Gebundelde Collecte Oostrum bezorgd. In deze enveloppen vindt u een begeleidende brief en een lijst met de goede doelen die mee doen met deze Gebundelde Collecte. Vanaf dit jaar doen de Vastenactie In vorige jaren werd deze collecte gedaan door de carnavalsvereniging), het Lourdes Comité en de stichting Alzheimer Nederland mee. Op deze lijst kunt u achter de beschrijving van ieder goed doel aangeven welk bedrag u hieraan wilt schenken. Het totale bedrag dat u doneert doet u samen met de ingevulde lijst in de enveloppe. Daarna sluit u de enveloppe. Mocht u de enveloppe onverhoopt niet hebben ontvangen of kwijt zijn geraakt, dan kunt u ook de lijst gebruiken die bij dit bericht staat afgedrukt. U vult dan deze lijst in en doet hem samen met het totale bedrag in een eigen enveloppe. Volgende week (de week van 4 april) worden de enveloppen opgehaald. De collectanten hebben een collecte-legitimatiebewijs bij zich en verzegelde emmers waar de enveloppen ingaan. Het is voor de collectanten prettig wanneer u de enveloppe al heeft klaarstaan! Na afloop van de Gebundelde Collecte wordt de opbrengst vermeld in het Oostrum's Weekblad. Het Collectanten Comité Oostrum bedankt u hartelijk voor uw medewerking. Vriendelijke groeten, namens het Collectanten Comité Oostrum, Koos Künen Watermolenstraat 12 tel: 585186 Dames... komt u ook naar de dans- yoga aerobic??? Een aantal dames uit Venray willen graag starten met een yoga-aerobics-activiteit. Een maal per week, gezellig met wat andere dames bewegen. Niet teveel springen maar wel actief en gezellig met elkaar sporten. Welke dames hebben interesse om zich hierbij aan te sluiten? Hoe groter de groep, hoe lager de kosten per persoon. Bij genoeg aanmeldingen, zal deze activiteit waarschijnlijk in de vroege avond plaats vinden, in het Sint Joriskwartier. De ruimte is voorzien van gordijnen, dus iedereen kan zich vrij bewegen zonder bekeken te worden. Interesse? Geef u op bij: Synthese, Diana Ummels Telefoon 0478-517317 E-mail d.ummels@synthese.nl

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 9