KBO-OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Testament Groenonderhoud 13 april Fietstocht naar Toverland. Secretariaat: L. Tromp-Brand, Stationsweg 211a, 5807 AB, Oostrum. Tel. 0478-589033 E-mail: l.tromp-brand@home.nl Eventueel herzien van een bestaand testament of alsnog opstellen van een testament om het betalen van successierechten over de kindsdelen bij overlijden van de partner. Een notaris van notariskantoor Mathijsen en Weijs komt d.d. 6 mei om 14.00 uur in Back in Time om uitleg te geven over deze kwestie. Het is sterk aan te raden om deze middag bij te wonen om financiële teleurstellingen te voorkomen. U bent van harte uitgenodigd. Het schoffelseizoen is weer begonnen. Mocht u zin en tijd hebben om u aan te sluiten bij de vrijwilligersgroep voor het onderhoud van ons openbaar groen bent u van harte welkom. Vele handen maken licht werk. U kunt zich aanmelden bij Harrie Holtackers. Op dinsdag 13 april hebben wij een fietstocht gepland naar Toverland Sevenum. Om 14.00 worden we ontvangen met koffie en vlaai. Daarna krijgen we een film te zien en worden rondgeleid door het park. Na dit programma kunt u eventueel nog gebruik maken van de attracties. De fietstocht is uitgezet (24 km. heen en 20 km. terug) en vertrekken om 11.00 uur. Het wordt een mooie tocht .Na 12 kilometer stoppen wij voor een picknick. Neemt u zelf iets mee als maagvulling? De kosten zijn 9.25 te voldoen bij opgave. Mocht u niet fietsen en met de auto willen gaan is vertrek om 13.00 uur. Parkeergelegenheid tegen betaling. Wat maagvulling voor een stop onderweg is raadzaam. Dus neem een broodje of iets anders mee. De kosten zijn 9.25 te voldoen bij opgave. U kunt zich aanmelden bij Leny Tromp vóór 2 april 2010. Toverland Naam: Aantal personen:

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 7