Attentie attentie TIEF 'SVO Beste Speler Allertijden' Dames ZijActief Oostrum Bloemenactie S.V.O. afdeling Korfbal 2 april 2010, rond de klok van 18.00 uur Limburg Bedevaart Quiz te Smakt Datum: woensdag 24 maart 2010 Plaats: Smakt Aanvang viering: 19.30 uur in de kerk te Smakt Aanvang Quiz: 20.00 uur in het Pelgrimshuis We nodigen u van harte uit voor onze jaarlijkse bedevaart naar de Smakt. Enkele leden hebben een H. Mis voorbereid, die we houden in de kerk te Smakt. Aansluitend gaan we in het Pelgrimshuis verder met een gezellige quiz. Wanneer u geen vervoer mocht hebben, kunt u contact opnemen met een van de bestuursleden. 75 jaar Sport Vereniging Oostrum heeft een klein aantal dieptepunten, maar vooral heel veel hoogtepunten gekend. De Oostrumse Sportvereniging heeft daarnaast ook veel top- spelers en speelsters voortgebracht. Zoals er in Nederland 16 miljoen bondscoaches zijn, zo zijn er in Oostrum bijna 2100 sportkenners, die allemaal een eigen mening hebben over de top en tob spelers van 75 jaar SVO. Nu willen we graag jouw mening over de beste voetballer, voetbalster of korfbalster die de Oostrumse Sportverenging in haar historie heeft voorgebracht. Vul hieronder jouw favoriete top 3 in en hoor tijdens de Jubileumshow op zaterdag 29 mei wie er tot 'SVO Beste Speler Allertijden' wordt gekroond! 1) 2). 3). Briefje graag inleveren vóór maandag 19 april in de kantine van SVO, op Randenrade 30 of mail je top 3 naar svo75iaar@hotmail.com katholiek vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 5