Tkeo Arts DÉ BERGHAAG «EBKlUSg -Hondenhokken en Kennels Kippen en Konijnenhokken -Volières en Tuinschermen Oostrum in slotfase langs hekkensluiter ft Thuisploeg en hekkensluiter Excellent bood lange tijd goed weerstand, maar twee doelpunten in de 70e en 72e minuut bezorgden Oostrum uiteindelijk een toch wel verdiende 0-2 overwinning. Op een zwaar en hobbelig veld hadden beide ploegen moeite om tot goed voetbal te komen. Uitgespeelde kansen waren aanvankelijk dan ook schaars, alhoewel een mooie volley van Stan Janssen uit een afgeslagen corner wel een hoogtepuntje vormde. Het hoger geklasseerde Oostrum speelde, mede door de weers- en veldomstandigheden, erg slordig. Bij Oostrums balverlies zocht Excellent snel de aanval en kwam het een aantal keren dreigend opzetten. Grote manco van de nummer laatst was echter een gebrek aan stootkracht voor het doel aangezien doelman Ralph Kessels deze wedstrijd slechts één keer handelend op hoefde te treden. De Oostrumse kansen bestonden uit kopballen van de spitsen Ousters en Wilschut die net over het doel verdwenen en een aantal afstandschoten die de Oploose doelman niet konden verontrusten. Met de brilstand op het bord zochten beide partijen de kleedkamers op voor de rust. De tweede helft bleef Oostrum geduldig op zoek gaan naar de openingstreffer. Een scrimmage voor het doel van Excellent zorgde voor een hectische situatie maar leverde geen doelpunt op. Met nog een kwart wedstrijd te gaan ging Oostrum meer risico's nemen en werd een verdediger ingewisseld voor een extra spits. Even later had de meer gedurfde speelwijze al resultaat toen een mooie pass van Bastian Bouwsema door Ruud Ousters goed aangenomen werd. De Oostrumse topscorer kapte vervolgens eenvoudig zijn bewaker uit en verschalkte de doelman met een beheerst schot: 0-1. Twee minuten later besliste Chris Wilschut op aangeven van Ousters de wedstrijd door na een goede actie de keeper in de korte hoek te passeren: 0-2. Hierna kwam Oostrum niet meer in de problemen en kreeg het nog een aantal kansen om de score verder op te voeren. In de 0-2 eindstand kwam echter geen verandering meer en namen de gasten na een moeizame pot voetbal de drie punten mee terug naar Oostrum. Komend weekeinde staat de inhaalwedstrijd in en tegen Melderslo op het programma. LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN DIERENVERBLIJVEN 0478.636868/0653104167 Het is al weer tijd om het Paasfeest voor te bereiden. Wij verkopen op Goede Vrijdag weer huis aan huis. Helpt u onze vereniging ook? Vrijdag 2 april 2010 rond 18:00 uur. SVO afdeling Korfbal Lc^ralents en crematie onderneming Pr. AUlUr-wl 1a 5802 BV Venwy V<nray*W<s 104 5961AJ IW telefoon 0178 55 0! 50 ulcleon 077 3087099 Wij ri/n nacht kcrctibiaronder uldocnnr. 0478 550150 H

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 19