Tennisvrienden, WEDSTRIJDVERSLAG 13-03-10 TENNISLESSEN JUNIOREN/SENIOREN. Veteranen Oostrum - Veteranen Holthees. De eerste wedstrijd in 2010 waar punten gehaald zouden worden stond vandaag op \lwft2 het Pr°9amma- Piet had vandaag gekozen voor een andere opstelling dan traditioneel gewend, waarbij Henk (der Mannschaftsfuhrer) als spits fungeerde ipv laatste man. Oostrum ging goed van start in de nieuwe opstelling alsof we altijd al zo voetbalden, Henk (der Mannschaftsfuhrerwerd voorin goed gevonden door het middenveld bestaande uit Peter II Technico), Giovanni der Torjager), Ton Roger Rabbit), Ben de regisseuren Alex de Bulldozer), de aanvalslinie creerde in de eerste helft een drietal honderprocent kansen, waarbij de keeper en de lat uiteindelijk in de weg stonden. Holthees voetbalde goed mee en er ontspon zich een leuke wedstrijd waarbij beide teams elkaar lieten voetballen. Achterin stond het Oostrumse team als een huis waarbij Ruud Roed.Roed), Rob de blanke van Bronckhorst), Wien der Spargelkoning), en Theo de Bikkel) prima samenspeelde en elkaar prima wisten te vinden. Toch kwam tegen de verhouding in Holthees op een 1 - 0 voorsprong door een frommeldoelpunt. De tweede helft werd gestart met Martien de Stormram) als rechterhand van Theo de Bikkel) in de verdediging, ook deze tactische zet van Piet de tactische variant van J.C.) pakte perfect uit, Martien speelde een prima wedstrijd. De tweede helft was minder spectaculair en het spel was rommelig gedurende de eerste 15 minuten. Toch viel de verdiende gelijkmaker voor Oostrum, Ton Roger Rabbit) deed zijn naam eer aan en snelde door de verdediging van Holthees en rondde af met een Bergkamp-achtige actie waarbij de bal hoog in het doel verdween. Speler van de week is geworden Martien de Stormram) Nog een compliment aan de uitstekend leidende scheidsrechter John van Bergen. Volgende week is de tegenstander SVS uit Stevensbeek. M.i.v. de 1s,e dinsdag van april willen wij starten met tennislessen. Zowel voor junioren als senioren. Tennisschool de Maascourt staat weer garant voor professionele scholing. Aanvangstijden vanaf 18:00 uur. Prijs nog n.t.b. is mede afhankelijk van het aantal deelnemers. Aanmelden hiervoor kan bij Ton Clephas. ledereen voor het komende seizoen heel veel tennisplezier.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 16