Soede Mededeling van toneelgroep de Vlasbloem. Aan alle inwoners van Oostrum In de week van zondag 28 maart tot en met zaterdag 3 april worden huis aan huis de enveloppen van de Gebundelde Collecte Oostrum bezorgd. ij 1 A In deze enveloppen vindt u een begeleidende brief en een lijst met de goede j'\EY doelen die mee doen met deze Gebundelde Collecte. Vier organisaties, de Kankerbestrijding, de Hartstichting, de Nierstichting en het Reumafonds, hebben te kennen gegeven niet te willen meedoen met dergelijke gebundelde collectes. Dat is de reden waarom deze vier organisaties evenals verleden jaar niet op de lijst van de gebundelde collecte voorkomen. Wél doet vanaf dit jaar de Vastenactie mee. In vorige jaren werd deze collecte gedaan door de carnavalsvereniging. Op deze lijst kunt u achter de beschrijving van ieder goed doel aangeven welk bedrag u hieraan wilt schenken. Het totale bedrag dat u doneert doet u samen met de ingevulde lijst in de enveloppe. Daarna sluit u de enveloppe. In de week daarna worden de enveloppen opgehaald. De collectanten hebben een collecte legitimatiebewijs bij zich en verzegelde emmers waar de enveloppen ingaan. Het is voor de collectanten prettig wanneer u de enveloppe al heeft klaarstaan! Na afloop van de Gebundelde Collecte wordt de opbrengst vermeld in het Oostrum's Weekblad. Het Collectanten Comité Oostrum bedankt u hartelijk voor uw medewerking. Vriendelijke groeten, namens het Collectanten Comité Oostrum, Koos Künen Watermolenstraat 12 tel: 585186 Lieve mensen We moeten de datum van onze uitvoering op 10 en 11 april helaas verzetten. De familie van Gorp heeft het op dit moment razend druk. Fred is zeer actief in zijn frituur en gezien de kredietcrisis wil de verkoop van bitterballen en frikadellen niet zo lukken. Daar komt nog bij dat Trees in een vreselijke depressie terecht is gekomen en de wereld op dit moment aanziet voor een doedelzak. Sophie is alles in het werk aan het stellen om een rol te bemachtigen bij Nederlands grootste soapserie ooit en Nienke heeft het boek van Nostradamus nog lang niet gelezen. Een hele drukte dus en daarom hebben we besloten om jullie pas een kijkje te gunnen in het leven van ons gezin als alles weer in rustiger vaarwater is gekomen, in het najaar van 2010. De precieze data volgen nog Heel veel groetjes en tot dan! Fred en Trees van Gorp Sophie en Nienke

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 11