Beste kinderen, ouders en andere belangstellenden ADOR is al jaren een begrip in Oostrum. Al meer dan 25 jaar verzorgt ADOR sport- en spel activiteiten voor de jeugd van groep 3 t/m 8 van de basisschool. Dit doen we nog steeds met veel plezier en dat plezier zien we ook terug bij de kinderen (en hun ouders). Helaas merken we de laatste jaren dat het animo minder wordt. Het wordt elk seizoen lastiger om voldoende leiding te krijgen (met name leiding van 18 jaar en ouder), ondanks herhaaldelijke oproepen in het Oostrums Weekblad. Sinds vorig seizoen zijn we mede door die reden ook van wekelijks club draaien, naar één keer per twee weken club draaien gegaan. Het huidige bestuur bestaat al een aantal jaren uit dezelfde personen. Het is goed voor een vereniging (en eigenlijk ook niet meer dan normaal) dat er vernieuwing komt binnen het bestuur. Helaas krijgen we ook geen reactie op herhaaldelijke oproepen voor nieuwe bestuursleden. Daarnaast zien we ook dat het aantal leden daalt. Op dit moment hebben we (maar) 31 leden. Eerst was de daling vooral merkbaar bij de kinderen van de bovenbouw. Nu merken we echter ook dat bij de andere groepen minder nieuwe leden aangemeld worden. Dit seizoen was zelfs de aanmelding van kinderen uit groep 3 zo laag, dat zij niet zelfstandig een groep konden vormen maar dat ze samen samengevoegd moesten worden met groep 4. Al deze zaken maken het lastig om de club goed draaiende te houden. Wij vragen ons dan ook af of dit nog wel haalbaar is en blijft voor de toekomst. Het zou erg jammer zijn als ADOR op houdt te bestaan en Oostrum op die manier zijn jeugdvereniging verliest, maar we moeten wel realistisch blijven. - Wat als het ledenaantal blijft dalen? - Wat als we volgend seizoen niet voldoende leiding krijgen? - Wat als er zich geen nieuwe bestuursleden aanmelden? Hopelijk hebben we middels deze brief u enig inzicht gegeven in de situatie en begrijpt u ons dilemma. Misschien zijn er nog andere ideeën oplossingen om meer leden te werven. Wellicht wilt u zich aanmelden als groepsleider of bestuurslid. Graag horen we hoe u hier over denkt? Reacties zijn welkom via e-mail: ador.OOStrum@gmail.COm Heeft u nog vragen, neem dan gerust contact met ons op. Met vriendelijke groet Namens de leiding en het bestuur van ADOR. -ï

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 23